Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap kezdem el a 90 naposat...

Holnap kezdem el a 90 naposat ötletek, tippek?

Figyelt kérdés
esetleg receptek ?:D
2009. szept. 6. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
az én ötletem az hogy el se kezd.. [link]
2009. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Azt ajánlom, először járj szépen utána, hogy miből is fogsz fogyni, és hogyan... inkább válassz magadnak egy másik fogyókúrát, kezdj el mozogni stb. Inkább, mint hogy tönkretedd magad.
2009. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Oooh, én csináltam. Nem jó, inkább el se kezd.
2009. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.El se kezd.
2009. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Nekem ma van az 54. napom és imádom. Az anyagcserém teljesen rendbe jött a magas vérnyomás messziről kerül engem a bőröm is sokkal szebb lett és már 7 kilót fogtyam. Azért fogytam "kevesebbet" mert kevesebb súlyt kell vesztenem... Szóval csak hajrá kezd el és nem bánod meg!!!!!
2009. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött be- a 90 nap alatt összesen 3 kg-t fogytam, pedig betartottam.

Ráadásul rengeteg pénzbe kerül, hogy nem azt eszed, amit a családnak amúgy főzöl...

sajna a sok mozgással, meg napi 1200 kalóriával én többre vittem - 1 hónap alatt 7 kilót fogytam úgy, hogy kevésbé éheztem, mint a 90 nap alatt!

2009. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!