Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki össze állítaná nekem?

Valaki össze állítaná nekem?

Figyelt kérdés
Tehát oylanokat hogy fehérjenapon.párizsi vagy ilyesmi vagy egy joghurt,és igy tovább.tudom mit lehet enni és mit nem a napokon.
2009. aug. 26. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Szia.


Nekem ezzel a diétával nagyon sokat sikerült fogynom,tehát tapasztalatból segítek.


Fehérjenap: Párizsi,Virsli,Tojás,Felvágottak,Húsok,Kefír,Tejtermékek,Tejföl,Túró,Sajt,Húsleves.


Keményítőnap: Főtt krumpli, Sült krumpli, Babfőzelék, Lencsefőzelék, Krumplifasírt, Főtt zöldségek, Főtt répa, Dinsztelt káposzta, Paradicsomos káposzta, Rizibizi, Kukoricás rizs,Zöldséges rizsek


Szénhidrátnap: Kenyér,Kifli,Zsemle,Kakaós csiga,Lekváros kenyér,Kekszek,Ropik,Perec,Pizzás csiga, Zöldséges pizza, Croissanok, Lekváros sütik, Műzlik,Gabonapehely,Csokik,Jégkrém,Fagyi...stb


Sok sikert!:)

2009. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Ja,és én mindíg uzsonnáztam is..


Tehát

Fehérjenap, pl :


Reggeli: alma(mondjuk:D)

Ebéd: 3virsli 1doboz kefírrel

Uzsonna : pár szelet sajt

Vacsora : párizsi

2009. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ezt a diétát sosem értettem.. Nem azért fogytok mert hűdejól van szétválasztva és ez baromijó a szervezetnek, hanem mert párosítási lehetőségek híján alig esztek..:)
2009. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Egy barátnőm ebbe dilizett bele, össze vissza válogatta a kajákat, persze értelme nem sok volt, mert már mindenbe, mindenfélét tesznek, gondolok itt a párizsire vagy a virslire. 9 Hónapig csinálta, egy dekát sem fogyott tőle. Javaslom az Atkins diétát, vagy a mozgást és a vacsora helyetti gyümölcsözést, ezzel többet érsz, mint számolgatod és válogatod, hogy ezt ma igen, de holnap nem. Ráadásul a mai világban sok esetben másnap is azt eszed, ami van, vagyis ami maradt tegnapról, így azt mondom nehezen követhető diéta.
2009. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a fogyókúrával rengeteget fogytam, szerintem csak az nem fogy tőle aki nem csinálja normálisan. Nagyon sokat köszönhetek ennek a fogyinak :)
2009. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!