Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért hisznek sokan a 90...

Miért hisznek sokan a 90 napos diétában?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert HATALMAS hülyeség, hogy egyik nap szénhidrát másik nap fehérje... Akkor egyik nap hízol, másik nap fogysz? Mert itt tulajdonképpen erről van szó! Diéta alatt szinte teljesen ki kell zárni az étrendből a szénhidrátot, mert a gyengébbek kedvéért: a szénhidrát hízlal! Lásd: cukor! A normális diéta fehérje és vitamindús étrendet jelent! Emellé jön az aerob edzés ami rásegít a fogyásra! Olvassatok utána mi a normális diéta: body.builder.hu (Ja és a 90 nap alatt nem zsírt adsz le, hanem izmot!!!!)
2009. aug. 23. 13:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az IQ és Izom nálam egyenesen arányos, ami nálad sajnos fordítottra sikerült :(
2009. aug. 23. 17:48
 12/19 anonim ***** válasza:
Na csak írok még 1X. Köszönöm szépen végre bebizonyítottad! Kérdezem én, hogy lehetnék nagy darab 62 kilósan? Tehát ha nálad egyenesen arányos és nálam "fordítottra sikerült" akkor én sem vagyok idióta. Tényleg köszi már a végén kezdtem egyes dolgokban egyet érteni veled (kár lett volna...).
2009. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Úgy lehetnél nagy darab, hogy elfelejted a rengeteg hülyeséget, amik az évek során belédivódtak ;)
2009. aug. 23. 18:44
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

Miért hisznek benne? Mert tele van vele a Kiskegyed és a Nők lapja.

Szénhidrát nem cukor! Tiszta szénhidrát pl a rizsben van! A ch valóban nem esszenciális dolog, nélküle is tudsz élni, DE!!! Vannak akik 50g ch mellett vígan elvannak (de nem végeznek fizikai munkát), van aki megkattan (volt testépítő, aki magára gyújtotta a házat).

Szénhidrát kell, kevés, de kell.

Fehérjéből testsúly*2g a napi irányadó mennyiség.

Oldalakat tudnék írni a helyes táplálkozásról, de nem ez volt a kérdés.

Szóval mindenféle hiperszuper diéta, norbi meg update baromság. Ne dőljünk be minden csilli-villi szlogennak. Józan ész, kitartás és idő. Ennyi

2009. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

szerintem is hülyeség 90 napos diéta !


nagynéném csinálta végig tavasszal(kb 15 kg feleslege volt) és a végére teljesen legyengült,mivel igenis izmot veszített !


erről ennyit.

2009. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon tényleg így van! Egyszerű bulvár kamu diéta, amire a túlsúlyos ember azt mondja, nézd már lehet benne valami. Tömegesével belekezdenek, mindenki fogy és persze taccsra vágja az egészségét és az erejét vele... 90 napos elmebajnak nevezném inkább!
2009. aug. 24. 07:55
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Azért mert használ....barátnőm is lefogyott vele
2009. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nekem 2 ismerősöm is végigcsinálta, mindkettő több mint 10 kg-t fogyott vele. Én is csinálom. Szerintem jó.. Ízlések és pofonok.... Amúgy meg végigolvastam a vitátokat. Gratulálok mindkettőtöknek! De inkább neked,Kedves Kérdező. Mielőtt kiosztasz mást gondolkodj már egy kicsit.. Ez az egyik nap lélegzünk blabla gyerekes és ostoba.. Most nem védeni próbálom a válaszolót, mert ő is túlzásba viszi a bunkósságot
2010. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kedves 13:30-as válaszoló! Képzeld, hogy én is számtalanszor fogytam már 90 napos agymenés nélkül és teljesen egészségesen! Érdemes lenne egy hozzáértőt megkérdezni, mielőtt valaki diétázni kezd, nem egyből a kiskegyedre meg hasonlókra hagyatkozni! Ez az egyik nap lélegzünk dolog meg legalább akkora hülyeség, mint ez az egész "diéta".
2010. márc. 29. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!