Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért hisznek sokan a 90...

Miért hisznek sokan a 90 napos diétában?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert HATALMAS hülyeség, hogy egyik nap szénhidrát másik nap fehérje... Akkor egyik nap hízol, másik nap fogysz? Mert itt tulajdonképpen erről van szó! Diéta alatt szinte teljesen ki kell zárni az étrendből a szénhidrátot, mert a gyengébbek kedvéért: a szénhidrát hízlal! Lásd: cukor! A normális diéta fehérje és vitamindús étrendet jelent! Emellé jön az aerob edzés ami rásegít a fogyásra! Olvassatok utána mi a normális diéta: body.builder.hu (Ja és a 90 nap alatt nem zsírt adsz le, hanem izmot!!!!)
2009. aug. 23. 13:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

Ha betartod, akkor nem éhezel, felgyorsul az anyagcseréd.

A szénhidrát meg ha fehérje és keményítő nélkül van, akkor nem hízlal annyira, mint ahogy hiszed! Én is a 90 napost csinálom, és nagyon jó! Márpedig izmom alig van, csupa háj van rajtam és sikerül fogyni...

2009. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
46%

Mert beválik!

pff.

2009. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

Na jó... Igazad van a 90 napos diéta egy baromság úgy ahogy van ez tény. De az hogy szinte teljesen ki kell zárni az étrendből a szénhidrátot az nem igaz mert:

1. Nem is lehet.

2. kell a szervezetnek főleg aki súlyzós edzést végez csak persze lényegesen kevesebb és inkább az összetett.

Azonfelül hol a zsír? telített és telítetlen zsírsavakra is szükség van nem csak fehérjére. Plusz légyszíves állítsd már le magad ezzel az izomból fogysz szöveggel mert k*rva idegesítő. Ha fogyni akar valaki akkor a negatív kalória mérleget kell tartania vagyis koksz nélkül LEHETETLEN csak zsírból fogyni. Akármilyen jó az étkezésed akár mekkora benga állat vagy akkor is fogsz fogyni az izomból ha összesz*rod magad akkor is! De viszont nem kell megijedni nem fogy az ember gyorsan izomból. Az izom sokkal több tápanyagot tartalmaz mint a zsír ezért nehezebb is és ezért nehezebben vesztünk is. Na meg még amit kihagytam... semmi nem hizlal addig amíg negatív a kalória mérleg te p*cs! Az aerob edzés megint molyfing és kamu ez a 130-as pulzusos sz*r is. Kardióz ha bírod! + kíváncsi lennék a te igazi étrendedre hogy vajon mit is eszel... előbb ott nézz körül mert azt nem hiszem hogy csirkemellen és rizsen jajj hoppá rizs mennyi is a szénhidrát tartalma? he? Na jó kicsit elszaladt a ló velem de ez a kérdés halál kiakasztó volt bocs... Jobban teszitek ha többet olvastok ott a link és itt a tesztoszteron.hu -is. Jó edzést!

18/f

2009. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

és téged ez miért zavar? én se vagyok híve, nem is csinálnám, de úgy érzem eléggé magas volumenű információs forrással ellátott társadalom vagyunk már a XXI. században így mindenki eltudja dönteni mit akar csinálni...


22/F

2009. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kedves 18/F. Köszönöm a szép hangvételű választ. Igyekszem viszonozni kedvességed! Az 1. pontodra a válaszom: A csirkében nincs szénhidrát ;) A 2-ra : Súlyzós edzést végzőknek kell a szénhidrát tömegnöveléskor! Hoppá tömegnövelés :O Újabb ismeretlen fogalom a csökevényes agyadnak! Ja igen, zsír: Lenmagolaj drága barátom, mivel nem hízlal :) ja és amúgy a telítetlen zsírsavakra az égvilágon semmi szükség! Ja és igen leállítom magam az "izmot vesztesz szöveggel" majd ha az ilyan sz*rháziak befogják a szájukat, mint TE! Úgyis megtartom az izomtömegem, ha akarom, mindezt persze KOX NÉLKÜL a tiszta tudás erejével! :)(ami neked hiányzik) Egyébként az izom csak fehérjét tartalmaz, mivel a fehérje az épitő kő, a szénhidrát az erő, a zsír a porcokat védi a vitamin pedig az egészséget. Mégegy újdonság amit hallasz :O sajnálom hogy ha túl sok adatot kapsz, ha nem tudod felfogni írj még egy választ, elsorolom lassabban :) A zsír csak a sok sz*r szemetet fogja fel, amit megeszel! Cukor stb. Kamu a 130-as pulzus? Kardiózzak, ha bírok? Elmondanám neked, hogy a kardió az izmot szedi lefelé, mert a kardió üzemanyaga a fehérje. Minden edzés ami 130as pulzust meghaladja kardió! Ja és a ló nemigazán szaladhat el veled, mivel gondolom jó nagydarab, 350kilós zsíros disznó vagy, aki egész nap a fejét tömi a gép előtt és veri a f*szát az izmos csávókra. "Egyszer énis olyan leszek" mondod ezt :P Feleslegesen dumálsz bele olyanba, amihez nem is értesz :) és még én vagyok a p*cs. Az volt p*cs, akinek ezt elmondtad és nem b*szott nyakon rögtön! Ennyit rólad, s*gg arc!
2009. aug. 23. 15:56
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem akarok vitába kezdeni de: A csirkemellben is van 0,5g. Nem csak tömegelésnél fontos a szénhidrát akárhogy pattogsz. Ha a kardióról ez a véleményed sajnállak nem én vagyok az idióta. Kérdem én a vitaminok miben oldódnak alien? Nem, vagyok 350 kilós disznó, 62 kg vagyok kikérem magamnak kockás a hasam és megnézném azt a én a tudás erejével megtartom az izmot... ilyen nincs. Azonfelül teljesen megvagyok elégedve a testemmel nem recskázok izomagyú faszokra. 7% a testzsírszázalékom kíváncsi lennék neked mennyi te p*cs!?
2009. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kérlekszépen mivel tömegnöveltem így 10% a testzsírom! És egyébként lassan 90 kg leszek, ami tiszta izomtömeg! Állítom neked, hogy 1 hónap alatt 5%-ra lecsökkentem a testzsírszázalékomat a saját módszereimmel! És arra is kiváncsi lennék, hogy ha találkoznánk te, hogy pattognál... :) Érdekes egy találkozás lenne abban biztos vagyok! Na meg itt a strandb*ziság... kockás a hasam, isten vagyok. Gratula hozzá!
2009. aug. 23. 17:15
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja és kitaláltam neked valami jó diétát! :D Edd meg minden nap a saját kakidat és kövesd ezt: egyik nap lélegzünk, másik nap eszünk, harmadik nap pisilünk, negyedik nap kakilunk! Ez a neked való! :)
2009. aug. 23. 17:26
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja és kitaláltam neked valami jót! :D Edd meg minden nap a saját kakidat és kövesd ezt: egyik nap lélegzünk, másik nap eszünk, harmadik nap pisilünk, negyedik nap kakilunk! Ez a neked való! :)
2009. aug. 23. 17:26
 10/19 anonim ***** válasza:
Jól van nem vitatkozok veled többet. Köszi elég volt. De még ezt leírom: elhiszem neked, hogy 90 kilós vagy és azt is, hogy 10% a testzsírod. De ha itt lennél előttem ugyanígy és ugyanezt válaszolt volna mint most, ha laposra versz akkor is. És miért? mert van nem vagyok troll b*zdmeg. Köszönöm a társalgást de ebből is kiderült, hogy az izom és az iq fordítottan arányos és exponenciálisan csökken. Na csá!
2009. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!