Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor mit lehet enni a 90-napo...

Mikor mit lehet enni a 90-napos diétában?

Figyelt kérdés

Elöször is, nem akarom kipróbálni, de szeretnék többet tudni róla. (mint ahogy másféle diétákról is összehasonlitás végett, illetve analizálni öket)


Konkrétan azt szeretném tudni. hogy van-e valahol egy lista vagy táblázat, ahol fel van sorolva, hogy az egyes napokon (fehérje, szénhidrát, keményitö, gyümölcs) milyen élemiszereket lehet enni. Nem egy vagy két receptre gondolok, hanem olyasmire mint egy kalóriatáblázat vagy a Norbi-Update-kódok.


Köszi elöre is a válaszokat.


2009. júl. 13. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ja még valami! Nem biztos, hogy azért akarják újra kezdeni, mert visszahíztak! Én se azért akarom, hanem az egyéb élettani hatásai miatt, és azért, mert sokkal jobban éreztem magam amíg csináltam a kúrát. Előző voltam.
2009. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Ugyan arra még mindig nem kaptam választ, hogy holvan valami táblázat, ahol át lehet tekinteni, hogy mi hová tartozik, de lehet,hogy nincs is ilyen.

Van viszont egy kérdésem még: találtam egy mintaétrendet és abban a fehérjenapra van egy ilyen ajánlat:

"gulyásleves (zöldség, tészta nélkül)". Amit nem tudok, hogy akkor mi van a gulyáslevesben a húson kivül. Vagy ha csak hús van benne, akkor mi a különbség a pörkölt és ez közt?

2009. júl. 14. 13:12
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem kell táblázat, mert ahogy már írtam, mindent megtalálsz a mindmegettén.
2009. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13:16-os, köszi, sikerült megtalálnom ott amit keresek. (Eddig elkerülte a fegyelmemet, bocs.)
2009. júl. 14. 20:03
 15/18 anonim válasza:
Sajnos a súlyprobléma az arra hajlamos embereket egész életen át kiséri. Aki hízékony nem felejtkezhet meg erről, mert rögtön visszajön. Nyílván nagyon nehéz tartani, ezért híznak vissza sokan. De életmódváltással nem lehet megszabadulni 10-20-30 kilótól. Ahhoz már valami drasztikusabb diéta kell, és aztán mehet az életmód váltás és talán tartható a súly valamennyire.
2009. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"De életmódváltással nem lehet megszabadulni 10-20-30 kilótól"


Ez tévedés. Pont, hogy csak életmódváltással lehet tartósan megszabadulni a feleslegtől. Csak persze nem a mindmegette.hu-ról meg a nőklapjából vagy kiskegyedből kell venni az ötleteket, hanem a body.builder.hu-ról.

2009. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egy ötlet. Én így csináltam. Főztem húslevest, amiből hétfőn (protein napon) megettem a húst és ittam a csésze húslevest. Vacsora husi újfent salátával, majd másnap keményítő napon megettem a levesből a zöldségeket, aztán harmadik nap a tésztát, feltéve, ha maradt.

Ami a visszahízást illeti, ha végigcsináltad a 90 napot, ami nálam nem esztétikai kérdés volt, sokkal inkább e.ügyi, akkor leszoksz pl. a nassolásról, megtanulod újra értékelni és becsülni az ételek ízét és az elkészítés módját, sőt talán arra a pontra is eljutsz, hogy úgy tudod megenni azt a három apró kocka étcsokit, mint a mannát. Én a végére kifejezetten élveztem.

2009. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
15:12-es köszi, ez a húsleves nem rossz ötlet, majd elmondom az ismerösömnek. (Én nem szoktam nassolni, és szerencsére egyáltalán nem szeretem az édességeket, megfájdul tölük a gyomrom is.)
2009. júl. 17. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!