Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit csináltok ha elgyengültök?...

Mit csináltok ha elgyengültök? Esztek mást is?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy mondjuk ma keményítő napon ettem rizses lecsót és tettem bele tejfölt annyira megkívántam... :)
2009. jún. 11. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elgyengülni.
2009. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Én meg nem csinálom a 90 napos agyrémet... Jó lenne ha te is leállnál vele. Kár a gőzért, nem sok értelme van. Főleg ha már most az elgyengülésen "bűnözésen" jár az agyad... Persze lehet jönni a csoda sztorikkal, az ismerősöm ismerősének másod unokatestvérének szembe szomszédja 20 kg-t fogyott. Persze persze... és mennyit hízott vissza? 35-40-et? :(
2009. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen, én pl gyümölcsnapon szoktam néhány szem magot enni (pisztácia,mogyoró stb), de szerintem ezen nem múlik a diéta hatékonysága,hogy éppen eszel-e egy kis tejfölt zöldségnapon vagy sem. Ennyi bűnözés belefér!
2009. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is csináltam a 90 naposat és állandóan bűnöztem mert mindig azt a kaját kívántam meg amit aznap épp nem lehetett enni. most norbizok, és igencsak jól érzem magam, lehet enni bármit csak időhöz van kötve, és sokkal jobb! ha érdekel, leirom neked, mit hogy!
2009. jún. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2009. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!