Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kemény végigcsinálni a 90...

Kemény végigcsinálni a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem, csak hülyeség. Főleg mikor csak víznappal, meg gyümölcsnappal sanyargatod magad.
2009. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, okés köszi, akkor nem csinálom, csak volt mikor azt hallottam hogy egészséges is, ezért gondoltam hogy jó lenne, mert a súlyommal nincs gond(164/52), csak az egészség miatt megtettem volna, mert mostanába sok bajom volt a gyomrommal, a zsíros kaját nem bírom(hányinger/hányás/felfújódás). Ezért gondoltam volna hogy megcsinálom.
2009. jún. 1. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem kemény. És abszolút nem sanyargatod magad, se a gyümölcs napon se a többin. Víznapot pedig nem kötelező tartani, az a méregtelenítés miatt ajánlott, de annak vannak más módjai is.Ennéla diétánál megkap mindent a szervezeted, amire csak szüksége van ráadásul annyi vitamint viszel be a gyümölcsök által, természetes formába, amennyit egyébként tuti nem ennél meg.
2009. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

előző hozzászólónak: mi mindent kap meg a szervezet? 1 héten egyszer fehérjét meg egyszer szénhidrátot ? ez a legegészségtelenebb dolog amit valaha hallottam!

Általános iskolában tanulják hogy a szervezetnek minden tápanyagra szüksége van minden nap! az nem azt jelenti hogy 4 naponta vagy nemtudom hány naponta kap a szervezet egy kevéske fehérjét meg 4 naponta szénhidrátot! az adagokról meg annyit hogy ugyanannyit kell ennie egy 120kg-os embernek mint egy 60kg-os embernek? amugymeg ha minden tápanyagot megkap ezzel a szervezet akkor kéne lennie zsírnapnak is mert az is fontos! ehez a diétához senki nem adta a nevét! vajon mért?!

2009. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy átlag ember, átlag napi étkezése során minden szükséges tápanyagot bevisz a szervezetébe? Mivel jobb szerinted az, ha csupa fehérjét eszel és szénhidrátot, meg szinte semmit? vagy mivel jobb az, ha moszatokat eszik valaki és egy hét alatt ad le 4-6 kg-t? vagy mivel jobb az, ha fehérjeturmixokat iszik valaki táplálékkiegészitőként? Egyébként meg miért kellene a húsokat pl. krumplipürével enni vagy kenyérrel ? miért nem helyes szerinted zöldségsalátával? vagy ha lecsó a napi menü otthon, egy nem diétázónak, akkor ő hol eszik húst aznap? (pl. nálunk a lecsóba nincs kolbász) Gyümölcsöket enni meg abszolút egészséges dolog, és ne mondja nekem senki, hogy már az se jó.

Egyébként meg mindenkinek szuverén joga, hogy eldöntse hogyan akar táplálkozni, milyen módszerrel gondolja, hogy képes lesz lefogyni, és ami ettől is fontosabb ÉLETMÓDOT VÁLTANI! Persze, aki csodát vár a 90 napostól, mert a szétválasztástól fog lefogyni csak és kizárólag, és végig a 91. napot várja amikor vége a "gyötrelmeknek" és halálra zabálhatja magát, meg utána is visszatér a régi helytelen életmódjára, annak mindegy lenne ha el se kezdené, de neki is joga van eldönteni, hogy megteszi- e vagy sem, megéri-e neki az h lead pl 10 kg-t majd utána a régi helytelen életmóddal visszahízik legalább ennyit hirtelen.

2009. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!