Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sokat ettem szénhidrátnapomon?

Sokat ettem szénhidrátnapomon?

Figyelt kérdés

tegnap suliba voltam,aztán hazafelé vettem 2darab zsömlét,egy csomag ostlyát(kakaós)25dekás. ennek megettem felét,és a kétzsömlét.

ez sok?:S:S aztán vacsira,csokit ettem,egy keveset

lécci csak olyanok irjanak akik már végig csinálták,vagy csinálják


2009. máj. 12. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a múlt héten telt le a 90 nap és elhiheted szénhidrát napon én is ettem rendesem:) Egyáltalán nem ettél sokat,még talán keveset is. A napnak megfelelően ettél és ez jó,legalább nem holnap fogod megkívánni az édességet:) Kitartást a továbbiakhoz!!
2009. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Mennyiségre kevés, minőségre kaki...

Vannak ennél sokkal jobb szénhidrtforrások is!

Zab, rizs stb...

2009. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

elsö válaszoló: köszi,én még csak 2. héten vagyok :)

második válaszoló: ebben a diétában,a rizst úgy tudom keményítönapon kell enni...köszi neked is a választ.

2009. máj. 12. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Egy egy totális baromság már ne haragudjál, ez nem étrend. Zsömle csokis paránnyal, este csoki... sürgősen felejtsd el!
2009. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szénhidrátnapon ezt kell enni,nem?
2009. máj. 12. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez belefér,mivel csokitortát is lehet enni!Szerintem az hogy csokis parányt ettél meg csokit szinte ugyan az!
2009. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Attól még hogy ez a szutty megengedi a csokitortát nem kell törvényszerűen cukros vackokat enni...

A szénhidrát meg ugyanaz mint a keményítő szóval teljesen mindegy hogy a rizs az szénhidrátnak vagy keményítőnek van minősítva. Nem tudom ki és milyen alapon döntötte el.

Egyébként olvasd el ezt a cikket: [link]

Ha nem is személyesen de ismerem a szerző munkásságát és hidd el nem a levegőbe beszél. Van egy érdekes hozzáállása az emberekez de ameddig bejönnek a tanácsai engem más nem érdekel.

2009. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez badarság! [link] Működik a dolog 4 embert ismerek aki tudott fogyni ezzel a dologgal.
2009. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha elolvastad volna a cikket akkor tudnád, hogy ezzel lehet fogyni, a cikk írója is elismeri. Csak azt is el kellene olvasni, hogy miből fogysz és hogyan illetve milyen következményekkel...

Ha csak gumicukrot eszel azzal is lehet fogyni... (jelentős izomveszteséggel, és szinte biztos a hosszú távú károsodás a szervezetben.) csak nem mindegy hogy milyen áron.

2009. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!