Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj ha 90napos alatt rágózom?

Baj ha 90napos alatt rágózom?

Figyelt kérdés
nemtom,hogy cukor mentes-e,de ilyen \'cigi rágó\':D szerintem már ilyet mindenki látott.. baj ha rágózom?
2009. máj. 2. 12:46
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
még nem múltam el 18:D baj?:88
2009. máj. 2. 17:54
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, és úgy érzem, hogy eljött az idő, hogy válaszoljak is a kérdésedre. Nem, nem baj, ha rágózol a fogyókúrád alatt, nem fogja befolyásolni a haladásodat. Kitartást a további fogyáshoz.
2009. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. máj. 2. 18:04
 24/24 anonim válasza:
Figyelj, te legalább ötven kiló vagy, az a rágó meg csak 10 gramm. Ez ötezerszeres különbség. És végeredményben te nem azért fogyózol, hogy lemondj minden örömről, hanem azért, hogy utána jobban érezd magad. Szóval ha betartasz minden diétás előírást, akkor az a rágó már lényegtelen. Sőt szerintem megtaláltad a legjobb nassolási lehetőséget, mert gyakorlatilag semmi szénhidrát nincs benne, és mégis hosszantartó élvezet.
2009. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!