Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj ha 90napos alatt rágózom?

Baj ha 90napos alatt rágózom?

Figyelt kérdés
nemtom,hogy cukor mentes-e,de ilyen \'cigi rágó\':D szerintem már ilyet mindenki látott.. baj ha rágózom?
2009. máj. 2. 12:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
jo ok:D és az ilyenekröl hol találok bövebb leirást?h kicsit 'feljesszem magam' márha a ti szavaitokkal lehet egyáltalán fejleszteni:Dddd
2009. máj. 2. 13:18
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj, a kérdés abszolút jogos.


A rágóban is van ugyanis szénhidrát.

ELvileg bele kéne számolni a napi előírt szénhidrát mennyiségbe, de anno én nem számoltam bele.

Esetedben gondolom a cigiről akarsz leszokni, ezért ne hagyd abba, ha leszoksz a segítségével, akkor megéri pár grammal több szénhidrátot fogyasztani!


Természetesen nem okoz elhízást, ezzel viccelődtek az előttem írok, de nem is ez volt a te kérdésed.


Nem szeretem, amikor nem a feltett kérdésre válaszolnak.

2009. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) amugy nem a cigiröl akarok leszokni :D csak azért kérdeztem mer sokan írták más formukon h nem szabad rágózni 90napos alatt,ezért meg azért... foleg nem gyumolcsnapon meg fehérje satöbi:D nekem ma fehérjenapom van rem eza 4-5 rágó nemzavar be:DD
2009. máj. 2. 13:33
 14/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem zavart be anno, nagyon kevés szénhidrát van benne csak, ja és olvastam azt is, hogy aki sokat rágózik gyorsabban emészt, szóval van ha van kára, akkor ez kiegyenlíti :D
2009. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
xdddd
2009. máj. 2. 13:53
 16/24 A kérdező kommentje:
Te aki idejössz oltani másokat,ahelyett hogy segítenél,és ku*va nagy szókincsel rendelkezel,akkor légyszíves mondmár hogy te magad minek nevezed ??
2009. máj. 2. 17:00
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

jó a komment :D

de szerintem ne aggódj a rágó miatt, nem fogsz kevésbé fogyni tőle, még mindig jobb rágót rágni, mint egy egész tábláscsokit benyomni:D:D

amúgy gondolom nem egész nap azt eszed, meg minden nap, csak azt és állandóan csak azt :D

2009. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nem csak ezt:D bö egy hete csinálom eddig mindent betartottam csak gondoltam megkérdezem h szabad-e rágózni:D nadehát látod osztották az észt a felsöbb rendü lények :) köszii:D<3
2009. máj. 2. 17:20
 19/24 A kérdező kommentje:
oké jó elnézést fönök megalázkodok elötted csak ne bánts:D:D dekomolyan vagyte már 18?xD mer észt azt tudsz osztani,de h van-e az kérdéses:D
2009. máj. 2. 17:38
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én már elmúltam 18, ám vajon te is elmúltál-e, hogy felvetődik benned ilyen kérdés, hiszen a válaszhoz bőven elég minimális biológiaismeret.
2009. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!