Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van valaki akit 60-ról ment...

Van valaki akit 60-ról ment 50-re?

Figyelt kérdés
Én 62kg vagyok. 50 szeretnék lenni. Így is hatásos a diéta. Mert azt olvastam, hogy a nagyobb túlsúlynál hatásos, de az alacsonynál lehet, hogy semmit sem hat!
2009. ápr. 20. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
A mindenféle 90napos csoda, csokidiéta, kávédiéta, és a többi baromság az nyilván nem hat csak jelentős túlsúly esetén, mert olyankor már a minimális életmódváltás jelentős fogyást eredményez.. Viszont a rendes testépítő féle diéta mozgással kombinálva az bármilyen súlynál működik, és nem mellékesen nem üzletből van kitalálva, hanem azért mert bevált.. body.builder.hu
2009. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Haáááaa most nem értem mia a bajod, itt nem mindenki testépítő nem akar izmos lenni vagy edzett vagy valami, egyszerűen csak le akar fogyni ez is baj! Há hogy néznénk ki ha mindenkinek 50-es karja lenne meg 80-as combja, az nem jó! Meg a testépítők amúgy is felfújóporokat használnak amiben állítólag kox van! :P


A kérdezőnek ajánlanám a Gastroyal új durbó diétáját, amiben csak brokkolipürét meg algapürét lehet enni két hétig, hozzá meg ilyen algaleves gyümölcslevet inni! Heti 3-5 kg és lepucol mindent, izmot, immunrendszert, hússal együtt! Olvasom hogy itt többeknek bevált szerintem próbáld ki!

2009. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha te azt hiszed, hogy a sima edzéstől 50-es karod lesz, akkor javaslom próbáld meg megcsinálni, aztán lepődj meg :) A koxporokra már nem is mondok semmit, csak azt nem értem h mért pofázik bele mindenki abba amihez nem ért!? Egyébként pedig sok sikert az újjj gastroyál turbóó diétához :D pff. Lepucolja az izmot, az f*sza diéta lehet!
2009. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

"Haáááaa most nem értem mia a bajod, itt nem mindenki testépítő nem akar izmos lenni vagy edzett vagy valami, egyszerűen csak le akar fogyni ez is baj! Há hogy néznénk ki ha mindenkinek 50-es karja lenne meg 80-as combja, az nem jó! Meg a testépítők amúgy is felfújóporokat használnak amiben állítólag kox van! :P "


Bmeg a diéta az diéta ha testépítő vagy vagy ha Teri néni a vegyesboltból akkor is.

60perc szobakerékpározástól meg soha a büdös életbe nem leszel izmos főleg hogy a diétás kaja mellett szinte lehetetlen izmosodni....

Kox-szal meg fűtenek te fékezett habzású jobb ha tudod...

Felfújó port meg te ettél sokat és az agyadra hatott.

Ennyi erről. A testépítők is ugyanolyan emberek mint bárki más csak éppen értenek a fogyáshoz, meg az izomépítéshez, és ezért néznek ki így.

2009. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cinizmust itt semelyik koxos sem érti? Olvassátok el mégegyszer :P :D
2009. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!