Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma vagyok a 47. napon és még...

Ma vagyok a 47. napon és még csak 4 kg ment le! Fog ez használni? Mit ajánlotok, esetleg más kúrát?

Figyelt kérdés

78,5 kg-ról indultam, reggel 74,3 kg voltam. Szerettem volna leadni ezzel a diétával 10-15kg-t, de már úgy érzem nem sikerülhet. Pedig mozgok is mellette. Tudnátok nekem olyan diétát aminek jó, látványos az eredménye?

Am 170cm lány


2009. máj. 2. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez télleg kevés 1és fél hónap alatt.. de lehet h vastagabb csontozatod van :) van akinek utolsó hónapban megy le a nyagyja,csináld végig,lehet még hátra lévö napokban fogyni fogsz,van még majdnem másfél hónap,annyi idö alatt,ha tovább csinálod, szerintem még simán lemehet 8kg :) kitartást,és jó fogyást kívánok
2009. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonló cipőben járok már az 56ik napon vagyok és 3.5 kilót fogytam 69.5ről 66ra én úgy döntöttem hogy még befejezem és utána amíg nem leszek 60 kg nem eszek se édességet se krumplit se rizst. Én csak reménykedek hogy még addig le megy valami hátha de ha nem akkor ez lesz én legalábbis ezt fogom csinálni mert nem szeretném feladni a vágyamat hogy egyszr szép sovány legyek szerintem te is ezt csináld:D
2009. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a diétának is látványos lehet az eredménye, amennyiben teljesen betartják az előírásait, s nincsenek rendszeres bűnbeesések alatta. Tapasztalatból mondom, nagyon fontos, hogy megidd a napi minimum 2 liter folyadékot, ami leginkább zöldtea, vagy bubimentes ásv.víz. Célirányosan edzeni is kellene, nem tudom, hogy nálad a mozgás mit is jelent. A legjobb az aerob mozgás.

Én nemrég végigcsináltam, bűnözés nélkül, de az intenzívebb fogyás csak akkor indult be, amikor rendszeresen edzettem és megittam azt a két liter folyadékot. Előtte alig volt súlyvesztés.

2009. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat nagyon hasznosak voltak! nektek is további sok sikert :)

nekem a mozgás: szobabicikli, tenisz, leg magic, erősítés(has, hátizom, kar)

2009. máj. 2. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
káposzta leves diéta 1 hét alatt és 4 kg-t fogytam már abba is hagytam mert nem is akartam többet fogyni már 1,5 hónapja tartom a súlyom :D
2009. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem menj el házi orvoshoz és ő majd összeállít neked egy olyan diétát ami biztos eredményt hoz.Fontos hogy heti 4-5 alkalommal kardió edzést folytass,és hidd el így biztos fogsz még fogyni.
2009. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!