Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Már 26. napja csinálom a...

Már 26. napja csinálom a diétát, de még mindig csak kb.3kg ment le, fog ez használni?

Figyelt kérdés

12-14 kg-t szeretnék fogyni vele kb.

78-79kg-ról indultam.


2009. ápr. 11. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez a 3 kg azt jelenti, hogy beindult a fogyás, de attól is függ, hogy mennyi kalóriát viszel be és mennyit mozogsz. Sajnos a kilók nagyon lassan mennek le, mégha keményen diétázol is. Türelem és kitartás kell! Próbálj meg többet mozogni, fele annyi idő alatt fogsz lefogyni. Amúgy milyen diétán vagy? Csak azért kérdezem, mert én is fogyózok, és most elfogytak az ötletek és elég sokat eszek.:( Én olyat is csináltam, hogy 2 hétig csak puffasztott rizst meg levest ettem+gyümölcs és fogytam 3 kilót. De azóta semmi, mivel mást is eszek. :(
2009. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
90naposozok!!! Ebben legalább változatosan lehet enni, csak mindent más napon. Meg én nem bírom azokat a diétákat ahol le van írva h mit szabad csak ennem... mert akkor mindig mást kívánok meg, és persze úgy nincs értelme. Meg az ilyen rövid kúrák után a kilók hamar visszajönnek.
2009. ápr. 11. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!