Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy baj ha nem tudok lemondan...

Nagy baj ha nem tudok lemondani a tejeskávéról?

Figyelt kérdés
Ma van keményítőnapom, tegnap reggel tejjel ittam a kávét,de édesítővel.Viszont ma nagyon hiányzik a kávé viszont nem tudom meginni tej nélkül.Nagyon felborítaná a fogyokúrát, ha reggelente tejjel innék kávét?
2009. febr. 24. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, én is iszom minden reggel tejjel és cukorral, de utána legalább 2 órán keresztül semmit ne egyél és inni is csak vizet. Nekem bevált :)
2009. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a reggeli gyümit a kávéval váltod ki, vagy azért utána eszel gyümit?
2009. febr. 24. 17:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a választ! Élet mentő! :)
2009. febr. 24. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, igyad a kávét tejjel és egyél rendesen, ne koplalj két órát se.
2009. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is hasonló kérdésem volt. Én azt a választ kaptam, hogy a cukrot hagyjam ki, de tejjel, vagy "light" tejporral ihatom. Cukor nélkül nem is annyira veszélyes. Sokkal rosszabra számítottam. Úgy kell meginnod, hogy nagyon-nagyon-nagyon keserű lesz, és a vártnál jobb lesz az íze.
2009. febr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ihatsz tejeskávét én is reggelente megiszom kivéve gyümölcsnapon, mert akkor a gyomromnak kevésbé tesz jót. Igaz másfeles tejet teszek bele, és akkor valóban nem eszem kb 2 órát, mert én is azt olvastam, hogy ennyi kell. Ma tartok a 20. napnál és már 6 kg lement. remélem célt érek és kitartó leszek. Eddig nem esett nehezemre ez a fajta fogyókúra.
2009. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat! A második válaszolót nem akartam lepontozni! Ne haragudj légyszives véletlenül nyomtam félre!Próbáltam vissza vonni de sajna nem tudom!


Még egyszer bocsánat.

2009. febr. 25. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, én reggel -kor megiszom a kávémat és kb. 10 körül eszek gyümölcsöt
2009. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!