Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak 40 kgt? Lehetsé...

Hogyan fogyjak 40 kgt? Lehetséges hogy csak a kenyér héjját sütöm ki a belsejét nem?

Figyelt kérdés

167 cm vagyok és 99kg. Nagyon szeretem az édességeket és nem akarok lemondani rólluk csak valahogy mégis fogyni kéne . A kovászos kenyér a legnagyobb gyengém, van hogy megeszek egy felet is / nap. De gondolom hogy a közepében van a szénhidrát a héjjában nincsen annyira sok, és én kifejezetten a héjját szeretem. Ha esetleg magamnak sütném ki akkor hogy lehet megoldani hogy a belseje ne legyen ? Miből készül a héjja? Az már nagy előrelépés lenne mert gondolom nagyon sok szénhidráttól megszabadulnék így.

Tornázni is elkezdtem a YouTube-on találtam olyat amit ülve lehet csinálni . Mit javasoltok?

33/n



jún. 21. 14:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Általában le szoktam pontozni a #9-est, mert mindenhová ezt írja és állandóan hosszan kell miatta görgetnem. De jelen pillanatban minden és mindenki értelmesebb itt, mint a kérdező...
jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha eleve külön teszed rá a héját:D akkor persze, elég ha csak azt sütöd meg. Sőt, ha a napi fél kenyér helyett csak a héját eszed meg, akkor ja... kevesebb lesz a bevitel.
jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A 9es mar gxire unalmas. De a kerdezo tenyleg annyira fogalmatlan es kezdo jpgy megbocsatom
jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Jelentsétek már xD mi ez a trollkodás
jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
Ez kamu, nem is értem, miért van még itt.
jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A 9-es, mindenhova copy paste-eli a 3 km-es regényt :D Instant lepontozom.
jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A héjjában van a vitamin is! Fu, nem tudom hirtelen, hogy a kenyér héjjában vagy a héjja madárban. Süsd meg mindkettőt, az a tuti!
jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
11. A kérdező (remélhetőleg) értelmes, csak unatkozik.
jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja és külön pont jár a vett blockerért, ami nem fett blocker lett, nem is olyan rossz. :D

(de azért de, úgyhogy ne tedd szokásoddá kérdező, egyszer elmegy)

jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha meg tudod oldani, hogy te sütöd a kenyeret, akkor nagyon egyszerű dolgod van. Sütsz egyet, leeszed a héját és új héjat sütsz rá, egészen addig, amíg elfogy az egész. A héjából kiég a szénhidrát és mivel viszonylag viszonylag kemény, a rágással egy csomó kalóriát felhasználsz, tehát inkább fogysz tőle.
jún. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!