Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy fogadjam el apukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el apukám barátnőjét?

Figyelt kérdés
20/L vagyok, már külön élek a szüleimtől, ők most váltak el. Anyukám most találta meg a hozzá illő férfit, akit nagyon kedvelek én is.Apu nője már megvolt neki mikor én még csak 13 voltam, szóval a szeretője volt. Most a válás után úgy tűnik komolyra fordult közöttük is, együtt mennek nyaralni, apu sokat van vele. De ha bemutatná nekem, biztos az lenne előttem, hogy apu "prostija" áll előttem. És nem hinném h túl jóban lennék vele. Padig szeretném megszeretni...
2010. jún. 30. 11:54
1 2
 11/16 Tunderboszi válasza:
Nos, a válaszokból kiderült, hogy nagyjából azonos korosztály véleménye hangzott el:) Egy másik nézőpont, másik korosztály képviselőjeként az én véleményem az, hogy nagy valószínűséggel apukád jelenlegi párja sincs könnyű helyzetben. Én is "mostoha" voltam a nevelt lányomnak. Neked is azt tudom mondani, mint annak idején a "kapott" ifjú hölgynek:), anya csak egy van. Nem kell szeretned, ha nem szeretni való, de a tisztelet JÁR Neki. Próbáld meg magad az ő helyébe képzelni. Egyetlen "bűne" az, hogy szereti apudat. A Te életedben is lesz még olyan ember, akit EL KELL!!! fogadnod. Mindig az járjon a fejedben, még Te is kerülhetsz hasonló helyzetbe. Ja, és ha anyud új párját el tudtad fogadni, nem lesz baj a barátnővel sem szerintem:) Sok sikert!
2010. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, a helyzetedbol adodoan gondolom elfogult vagy, de gyerekkent elmondhatom neked,h @rva nehez egy olyan novel jopofizni,aki az apaddal etyepetyelt,mig a szuleid hazasok voltak. Ez erkolcstelen es ne mondd azt, h annyi csak a bune,h szereti, mert egy jora valo no nem kezd hazas, gyerekes pasikkal! Tudom,h ez apam hibaja is, de en ezt akkor sem fogom lenyelni es soha, de soha nem lesz eselye a nonek arra,h a csaladunk elfogadaja ot!
2010. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igazából értelmetlen a kérdésed.

Megszeretni valakit nem elhatározás kérdése.

A tisztelet megadása a másiknak az igen.Csakhogy!Ez a nő cseppet sem tisztelt téged eddig sem(igen a gyereknek is jár!),ezentúl sem fog...7 éve belement egy kapcsolatba,amibe nem szabadott volna(mert akkor kellett volna a szüleidnek válni,igen pont miattad,hogy egy tinilány ne abban nőjjön fel,hogy a férj félremehet,mert...)


Úgyhogy szerintem a kapcsolatod a nővel az éves pár kötelező pofavizit lesz..ha lesz...erősen bent van a pakliban,hogy a barátnőt is "elhagyja",mert majd most kiderül,hogy nőből van ő is...ráadásul már "vigaszra" sincs szüksége,esetleg a barátnő gyereket,házasságot szeretne...ne parázz.Ha találkoztok ne legyél bunkó,de a nyakába se kell borulni.

(még annyi:ha csak egy csöppnyi tisztesség van a nőben,úgyse akar veled találkozni)

2010. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%

17.03:a tisztelet nem jár senkinek..azt ki kell érdemelni.

Mondjuk egy nő,aki belemegy egy 7! évig taró zavaros kapcsolatba,az max.szánalomra,nem tiszteletre méltó.


Más dolog,hogy attól mert valaki kivetkőzik emberi mivoltából(pl összeáll egy nős férfival,válás helyet félrejár),attól még a kérdezőnek nem muszáj lesüllyedni a szintjükre.

2010. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

fogadd el a barátnőt, hiszen anyukád is most már boldog!!

jobb h külön vannak...így boldogabbak lehetnek

2010. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Annyira könnyen mondjátok/írjátok, hogy fogadja el. Egyáltalán nem olyan egyszerű az. Én ennél még rosszabb helyzetben vagyok, szóval könnyen tudok bármit is mondani. Nem írtad, hogy a nő hogyan viszonyul hozzád, ezért remélhetőleg jól. Ha igen, akkor szervezzetek közös programokat 3-an és ismerd meg. Lehet, hogy szimpatikus lesz, lehet, hogy nem. Ha nem, akkor egyáltalán NEM KELL elfogadnod. És remélem nem jársz úgy, mint én, hogy egyenes utáljuk egymást apa nőjével, akit ő sem szeret, csak a gyerek miatt...még 1,5 évet ki kell bírni.

14L - Kérlek, ne ítéljetek el a kor miatt, igenis sok mindent tudok erről a témáról. Sajnos...

2010. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!