Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy fogadjam el apukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el apukám barátnőjét?

Figyelt kérdés
20/L vagyok, már külön élek a szüleimtől, ők most váltak el. Anyukám most találta meg a hozzá illő férfit, akit nagyon kedvelek én is.Apu nője már megvolt neki mikor én még csak 13 voltam, szóval a szeretője volt. Most a válás után úgy tűnik komolyra fordult közöttük is, együtt mennek nyaralni, apu sokat van vele. De ha bemutatná nekem, biztos az lenne előttem, hogy apu "prostija" áll előttem. És nem hinném h túl jóban lennék vele. Padig szeretném megszeretni...
2010. jún. 30. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megszeretned nem kell. Az vagy jön magától vagy nem, erőltetni nem érdemes. Elég, ha elfogadod őt, mint édesapád új párja és nem "lázadsz" ellene, mert az semmi jóra nem vezet. Amúgy meg, majd megismered, akkor meglátod, milyen is valójában, hogy viszonyulsz hozzá, milyennek látod, stb. addig ne rágódj ezen.
2010. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd úgy, hogy ő az a nő aki édesapádat boldoggá teszi.

Gyanítom, ha amúgy a szüleid között rendben lett volna minden, ez a nő kevés lett volna, hogy "elvegye" anyudtól.

A lényeg, hogy édesapádnak legyen jó, mert ő fog vele élni és nem te.

2010. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

biztos haragszol is apukád barátnőjére mert ugye ő volt a válás oka egyrészt.

de vegyél erőt magadon,ismerkedjetek meg.apukád is biztos nagyon örülne neki.nem veszíthetsz semmit.lehet hogy nagyon kedves ő is.adj nekik is egy esélyt.21L

2010. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól még nem apád prostija!!!

Nem volt boldog házasságuk, apudnak került egy nő aki mellett boldog volt, s aztán elváltak. Ennyi. Örvdendjél, hogy elváltak és mind2 megtalálta a boldogságot és nem nyomoritották meg az életedet a sok veszekedéssel.

Szerintem egy happy end!!

Biztosan fogod kedvelni, tekints rá, mint egy jó barátra. Menni fog szerintem, nem vagy már gyerek.

Sok sikert!

24/L

2010. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Sose fogod megszeretni, ezt jobb ha elfogadod. Próbálj vele tisztességesen beszélni, és ne legyél undok, szerintem ennyi elég is apudnak. Ő is megérti, ha nem szereted a nőjét úgy ahogy anyudat.
2010. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ha neked fontos édesapád, akkor az is fontos, hogy ő is boldog legyen, s ha épp ezzel a nővel az..., ha jól értem, már hét éve együtt vannak, az azért jelent valamit!
2010. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kötelező megszeretned. egyszerűen fogadd el, de nem kell kebelbarátnőddé fogadnod, én se tenném.

24 L

2010. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy akik írtak, azok tapasztalták-e ezt...

Nemhogy megszeretni nem lesz egyszerű, de elfogadni sem. De már nem vagy kislány, tudod irányítani az indulataidat. Próbáld meg úgy intézni, hogy minél kevesebbet legyél vele, viszont mikor találkoztok akkor vágj hozzá jóarcot, mert apukádnak fontos, hogy ti jól kijöjjetek

2010. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

12:13-as vagyok, igen én tapasztaltam ezt. a szüleim még házasok voltak, amikor apám megismerkedett a mostani feleségével. hát nagyon nem tetszett a helyzet, se a nő. nem magával a nővel volt bajom, hanem azzal, hogy létezik. nem is lettünk jóba soha. elfogadom apám választását, sose fúrtam a nőt, de nem is barátnősködtem vele.

nagyon lutri dolog ez: elképzelhető, hogy jóban lesztek, de az is lehet, hogy nem. arra kell törekedni, hogy semmiképpen ne bántsátok egymást, ne piszkálódjatok, mert az apukádnak fog nagyon rosszul esni. ha nem szimpi a nő, akkor kerüld, nem muszáj szeretned. ha látogatóba mész apádhoz és ott van a csaj, akkor legyél vele semleges, udvarias, tisztelettudó és kész.

2010. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Apukad miatt kenytelen vagy jopofizni vele. En is hasonlo szituban vagyok, utalom apam `uj` parjat, de nem akarom megbantani aput. Mondjuk en anntyira jol jatszom,h mar kulon is hivogat a no, de nem vagyok hajlando vele kulon talalkozni es ugy tenni,mintha baratnok lennenk. Csak is kizarolag apu miatt viselem el.
2010. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!