Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kinek. Hogy telt a napja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek. Hogy telt a napja?

Figyelt kérdés
Én ma küldtem el a feleségemet.
2010. jún. 21. 20:32
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%
Ma tudtam meg h holnap szóbelizek
2010. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%

Mérsékelten jól.

Sokat dolgoztam, de kevesebbet, mint szoktam (nem kellett mosnom és munka után nem várt itthon még plusz munka). Gyerek napközistáborban, épphogy odaértem zárásra :(

Ha elalszik a gyerek, talán lesz egy kis összebújás hacsak nem mi alszunk el előbb :)

2010. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Gép előtt ülök 4 óta. Megnéztem 2 filmet (Fűrész 2 + Horrora akadva 4)+ fórumozgatok.
2010. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám leérettségizett ma, holnap tudjuk meg az eredményt!Büszke vagyok anyukámra, hogy közel 50-hez ilyet mert vállalni:)
2010. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

Ma tudtam meg , hogy Szécsény környékén is több házat elmostak az esőzések. Szomorú vagyok, mert bár nem élek ott, nagyon kötődöm az ottani emberekhez, együttérzek velük, több jó ismerősöm is van.

Kétszer is eláztam az esőbe, most fáj a torkom, és csomót gyalogoltam, a lábam is fáj.

Valamint kiderült, hogy a pszichológia tanárom elhagyta a vizsgámat, ami szerintem ötös lett volna egyébként :S

Nem volt jó nap, ahogy olvasom, másnak se.

2010. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan rosszul vagyok, enni sem merek. 7 hetes terhesség.
2010. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%
reggel koltott a baratom eleg koran, tanultam, kb 12 fele atmentem egyik baratnomhoz, beszelgettunk, hazajottem tanultam kozben msn-en beszelgettem baratommal, utana vendeim voltak, aztan elmentem bevasarolni es sajnos enm talalkoztam a baratommal....:(
2010. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
12%
Egész nap vertem ember ,micsináljak ilyen sz.r idöbe sehol semmi buli ,s még melléje hétfö ,a dillernek meg semmi anyagja:(
2010. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

Ma egész nap vártam egy hívást,ugyanis visszajelzést várok éppen egy állásinterjúról.Remélem,holnap már hívnak,és végre megtudhatom,hogy sikerült.Bár van egy olyan érzésem,hogy negatív lesz a válaszuk,de nagyon rossz ez a a bizonytalanság.jelenleg ott tartok,hogy megy a hasam,ideges vagyok,és gyomorgörcsöm van.

Kérdező,ne szomorkodj,minden történik valamiért!Ez a változás nem feltétlenül negatív,sok jót hozhat még az életedbe!

2010. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
Remélem a holnapi nap mindenkinek jobb lesz!
2010. jún. 21. 21:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!