Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megteheti ezt az anya? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti ezt az anya? Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Két gyerekem van az exfeleségemtől. Nagyon szeretem őket. Minden második hétvégét biztos, hogy velem töltenek, de ezen kívül is sokat vannak nálam.

Két éve váltunk el és nekem egy éve van kapcsolatom. Az exfeleségem nem nézi jó szemmel ezt, mert a lány nagyon fiatal és egy rib@ancnak tartja (ez nem igaz). 90 km választ el engem és a barátnőmet, így csak a hétvégéket tudjuk együtt tölteni (egyszer ő jön, egyszer meg én megyek). Úgy oldottuk meg, hogy azon a hétvégén, amikor a gyerekeim nálam vannak, akkor jön a barátnőm, a másikon meg én megyek. Az exem kijelentette, hogy többet nem vihetem a gyerekeket, ha a párom is velem van. Ezt megteheti?


2010. jún. 21. 14:45
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
72%
Aranyköpés...: "A volt feleségeknek az új barátnő ribanc szokott lenni, még ha a saját klónja is lenne az."
2010. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Nem játszott közre a kapcsolatom a válásban. A válás után ismertem meg a barátnőmet.
2010. jún. 21. 16:03
 23/42 anonim ***** válasza:
72%

Erkölcsi okokból?

Ja, de a bíróságnak és az ex-nek köze nincs a konkrét személy kilétéhez.

2010. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
69%
Nem tilthatja meg. Ha a gyerekek elfogadják a barátnődet, és ti nem nyaljátok-faljátok a kicsik előtt egymást, akkor gyakorlatilag nem adsz okot a tilalomra. Nem hagyod a gyerekeket egyedül az új barátnőddel? Nehogy az legyen, hogy ő nem képes vigyázni rájuk...az ilyen nők mindenbe bele tudnak kötni, de ha úgy alakítod, hogy ne legyen mibe akkor nem is lesz...! Viszont mikor a gyerekek is ott vannak, akkor ők legyenek az elsők, és csak este a barátnőd, és a másik hétvégén. Mert a kicsik biztos szeretik az apukájukat, és rohadt kevés ez az idő velük, ilyenkor kell két heti szeretetet és törődést pótolni, így ne előttük szeretgessen az apu egy harmadik embert, hanem csakis őket. :) Nem hinném, hogy így bármilyen probléma lehetne. A feleséged valószínű féltékeny, nem is rád inkább a helyzetre..! Figyelj oda, és az ilyen rosszmájú megjegyzéseit pedig engedd el a füled mellett.
2010. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Arra mindig figyelünk, hogy ilyenkor a törpék az elsők. Nem hagyom őket egyedül a barátnőmmel (bár kétlem, hogy bármi gond lenne), max annyira, hogy leszaladok a boltba.
2010. jún. 21. 16:10
 26/42 anonim ***** válasza:
8%

igen, megtudhatod.

mert elhagytad a feleségedet egy 1 és egy 3 éves babával. vele akartad leélni az életedet, nem?! miért választja mindig mindenki a könnyebb megoldást?! bármilyen problémára vagy csak egy kis sz-r hóbortra is rögtön csak a válást látják megoldásnak?! annyira sok a válás és a csonka család, ez őrjítő! miért ilyen ro.hadt a világ?!

2010. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Írtam akár egy szóval is, hogy én hagytam el a feleségem?

A válás oka az volt, hogy túl sokat dolgozok és nem vagyok eleget otthon. A pénz meg kellett, mert eléggé mélyponton voltunk.

2010. jún. 21. 16:13
 28/42 anonim ***** válasza:
8%

na ez az.

de nyilván nem ő kezdeményezte a válást. hanem neked lett eleged abból, hogy ő CSALÁDOT akar.

erről beszéletem. minden sz.rság miatt elválnak az emberek. semmi sem szent, semmi sem számít, csak az önzés, csak az adott pillanat, senkiben semmilyen önfeláldozás nincs.

2010. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Most nagyon melléfogtál. Nem én kezdeményeztem a válást, hanem ő.
2010. jún. 21. 16:21
 30/42 anonim ***** válasza:
10%

akkor meg miért nem tiltakoztál? miért nem próbáltad visszaszerezni? a válást csak elkeseredett tehetetlenségében kezdeményezte.

áhhh, mindegy, csak annyira sz.r ez az egész.

2010. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!