Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megteheti ezt az anya? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti ezt az anya? Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Két gyerekem van az exfeleségemtől. Nagyon szeretem őket. Minden második hétvégét biztos, hogy velem töltenek, de ezen kívül is sokat vannak nálam.

Két éve váltunk el és nekem egy éve van kapcsolatom. Az exfeleségem nem nézi jó szemmel ezt, mert a lány nagyon fiatal és egy rib@ancnak tartja (ez nem igaz). 90 km választ el engem és a barátnőmet, így csak a hétvégéket tudjuk együtt tölteni (egyszer ő jön, egyszer meg én megyek). Úgy oldottuk meg, hogy azon a hétvégén, amikor a gyerekeim nálam vannak, akkor jön a barátnőm, a másikon meg én megyek. Az exem kijelentette, hogy többet nem vihetem a gyerekeket, ha a párom is velem van. Ezt megteheti?


2010. jún. 21. 14:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%
nem.
2010. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%

NEEEM!

nemond meg h a párod nálad van azt csáá

2010. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
37%

hát én sem örülnék neki, feltételezem, ilyenkor nyaljátok-faljátok egymást, és legkevésbé sem a gyerekekről szól a hétvége.

oldd meg máshogy, de ez így nagyon gáz, hogy ő is ott van, amikor a láthatás van.

ha már együtt élnétek, az persze más, de egy barátnőcske ne legyen már ott az egész hétvége alatt.

megértem a feleségedet.

2010. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
84%

Semmi köze hozzá, nem tilthatja meg. Baromi nyomós okának kellene lennie, hogy a gyámügyön keresztül megtiltság a láthatást, ha ott a barátnőd.

Miért fáj neki az, hogy nem vagy egyedül? Bár gyakorlatilag igen, lelkiekben nem? Ha a gyerekeknek nincs kifogásuk a barátnőd ellen, tán attól fél, hogy ha megkedvelik őt, az anyjukat kevésbé fogják szeretni?

Ennyi erővel te is beleszólhatnál az ő életébe, kivel barátkozzon, bár valószínűnek tartom, hogy csak a gyerekekkel van, és dolgozik benne az irigység/féltékenység.

2010. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Figyelünk a gyerekekre is. Egymásra meg ott van a délután, amikor alszanak a picik meg az éjszaka.
2010. jún. 21. 14:56
 6/42 anonim ***** válasza:
84%
Bátyám is így járt. Ugyanígy viselkedik az ő exbarátnője is, akitől született egy gyerek is. Holott a nőnél is ott van a fickó elég gyakran.. Ehhez nincs joga a volt feleségednek. Bátyám is bírosághoz fordul, ha rövid időn belül nem lesz változás. A volt feleségednek ehhez semmi köze nincsen.
2010. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem teheti meg! Hány évesek a gyerekek?
2010. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Az exfeleségem tényleg egyedül van. A gyerkőcknek semmi kifogása a barátnőm ellen.

A kisfiam 3, kislányom 5 éves.

2010. jún. 21. 15:01
 9/42 anonim ***** válasza:
56%

Irigy pecsa. Ha már nem az övé, másé se legyen?

Hogy a fenébe bírtad egy percig is vele?

Ha nem engedi gyerekeket, akkor per, gyermekelhelyezés megváltoztatására. Minden második hétvégén elviheti a gyerekeket.

2010. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
69%
nem teheti meg ezt!ha meg a barátnőd jol ki jön a gyerekekkel akkor meg főleg nem!ne hagyd magad!!volt részem ilyenben a gyerek jobban szeretett mint az anyját és nem tudta megemészteni keresztbe akart tenni ahol tudott:/
2010. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!