Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet elviselni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni ezt a sok megaláztatást? És mi lesz a vége, milyen megoldás?

Figyelt kérdés

A férjem, aki fél éve tartó munkahelyi viszony miatt beadta a válókeresetet, tombol mert nem tud kitenni a saját-házasság előtt vásárolt-lakásából a két kicsi gyerek miatt.

Napi szinten vannak a cirkuszok, megalázások. Persze az jó amikor éppen a nőnél alszik, mert akkor nyugalmunk van. Én itthon vagyok az egy éves gyerekünkkel és van egy 5 éves is, aki már ki van készülve teljesen.

Lelkileg már nagyon nehezen viselem ezt az egészet. Sehová nem tudok menni mindig keresztbe tesz, ha nekem lenne egy kis kikapcsolódásra programom, még az én nevemen lévő (1 M hitel van a nevemen)autót is elviszi és nem adja oda, pedig a gyerekeit vinném.

A háttérből a nője irányítja, már a lakásból a dolgainkat is elhurcolta.

Sajnos nem látom az alagút végét....


2010. jún. 10. 23:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

tegyél egy pici skorpiót az ágyába! :D

aztán majd mondd azt, hogy valamilyen déligyümölccsel kerülhetett be hozzátok.

2010. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ha nem irtad volna hogy lakhatási jogod van nem támanak ennyien, gondolom az ügyvéded hülyi' ilyesmivel de ha a lákás külön vagyon nem kapsz ilyen jogokat.

Ha bele gondolsz ennyi erővel besétálsz egy lakásba és kijellented hogy te ott neveled a gyerekeid.... nonszensz.

Ha elválltok bizony neked kell gondoskoni a lakhatásokról, nem az ex-nek.

2010. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

00,10-es!


Hát az észért te sem álltál sorba, amikor osztogatták!


Ha ennyi eszed van, inkább tartsd meg a véleményedet magadnak!

2010. jún. 16. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!