Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mi tévő legyek? Be kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek? Be kell h engedjen az új párja?

Figyelt kérdés
Az exemmel szétmentünk,az ő házába éltünk,de én rendeztem be!Most meg becuccolt oda az új párjával!Már sok mdenből kifizettek,de még nagyon sok mdenen ott van!Kulcsom nincs,hogy hozzam el?(Hűtő,bútor,szőnyeg,dvd,könyvek...)
2010. máj. 10. 07:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ő csinálja,könyörögtet h elhozhassam!Ma már azzal fenyeget h elveszi a gyerekeimet tőlem!Gyerekes,de hát az eszéhez kell mérni!A lényeg h az ex anyósékkal megbeszéltem jövő héten lesz kocsi és hozhatok mindent!!!!
2010. máj. 10. 19:01
 12/16 anonim ***** válasza:

"Ő csinálja,könyörögtet h elhozhassam!"


Óhhh hát nem szánalmas.... Jobbat nem tudott volna kitalálni????



"Ma már azzal fenyeget h elveszi a gyerekeimet tőlem!"


Mondd azt neki ilyenkor, hogy oké, fenyegethetsz, de annak KÖVETKEZMÉNYEI lesznek... ( a következményeit nyomd meg). Nem kell magyarázkodni, elég ha ennyit mondsz neki, szerintem ez leállítja egy időre :)))Egyébként meg ha el tudod látni / tartani a gyermekeket akkor nagyon nagy valószínűsége nincs annak, hogy elvennék Tőled... amúgy még azt is megkérdezhetnéd tőle, mikor ilyen hülyeséggel feljön, hogy a "GYEREKEIDET IS - KI FOGOD TENNI AZ UTCÁRA / KI FOGOD DOBNI - HA MÁR MEGUNTAD??? Feltéve, ha miatta romlott meg a kapcsolatotok...


"Gyerekes,de hát az eszéhez kell mérni!A lényeg h az ex anyósékkal megbeszéltem jövő héten lesz kocsi és hozhatok mindent!!!!"


Érdekes, hogy az anyósék normálisnak tűnek, kár hogy ez nem öröklődik... habár lehet nem is kár, mert így legalább van rá okod, hogy szívből "rühelld"...

2010. máj. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miatta,meg a sok nő ügye miatt ami 5 év alatt vok!5év kb 6nő!Az még hagyján ha vki megcsal vkit...de hogy le is lépjen az abszurd!És utána még ő volt mindig felháborodva ha lebukott,h én most ezen mit hisztizek!Mint ha ez a világ legtermészetesebb dolga lett vna,aztán lelépett,mert nem tűrtem h másnál alszik és nem főztem rá,mert megmondtam neki egyél ott ahol alszol!Na mind1 is,lényeg h vissza kapom a cuccaimat!Az ex anyósékról annyit,h az anyós rendes,az apóst nagyon befolyásolja ez az alak...azzal fenyegette meg az apját,ha nem jöhet ide a faluba a nővel,meg annak a fiával,akkor öngyilkos lesz!Lelki terror...
2010. máj. 11. 08:43
 14/16 anonim ***** válasza:

Gyalázatos piti helyzet,hogy 2 gyerek helyett egy új nő van az ingatlanban,nem az,hogy hűtőbe kell tenni a tejet a gyerekeknek,hogy ne romoljon meg...


Tároló vagy ismerős tárolója,még hétvégén menj a cuccokért.

Gyerekeket is feleztétek ?Mert akkor ugye más a helyzet.

2010. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem láttam az előző választ.Szóval új nő annak a gyerekével.

Igazi suttyó ez a fazon,sajnálom közös gyerekeiteket.

2010. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Öngyilkosság sosem helyes,de ebben a helyzetben nem is rossz megoldás. Új csaj húzzon ahonnan jött,te meg a két gyerekkel költözz vissza :- ))
2010. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!