Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mi tévő legyek? Be kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek? Be kell h engedjen az új párja?

Figyelt kérdés
Az exemmel szétmentünk,az ő házába éltünk,de én rendeztem be!Most meg becuccolt oda az új párjával!Már sok mdenből kifizettek,de még nagyon sok mdenen ott van!Kulcsom nincs,hogy hozzam el?(Hűtő,bútor,szőnyeg,dvd,könyvek...)
2010. máj. 10. 07:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az exemmel szétmentünk,az ő házába éltünk,de én rendeztem be!"


Az hogy te rendezted el a bútorokat az még nem azt jelenti, hogy a tiéd... :))) na viccet félretéve, ha te vetted a hűtőt, mosógépet és még a rezsi felét is minidig(!) te fizetted, akkor elvileg a tiéd az amit vittél pluszba, hűtő...stb... ha nem akkor eléggé gáz...


Amúgy mióta voltatok együtt, mióta költöztél be, és mióta mentetek szét? (hogyhogy még nála laksz???) Mért nem volt saját kulcsod a lakáshoz? Akkor miért érezted úgy hogy be kell rendezni? Miért nem beszélted meg vele, a szakítást követően, hogy hogy lesz? Mit értesz pontosan a kifizetés alatt? Mennyit kaptál, és mennyit adtál? (mármint a technikai felszerelés mennyibe került?)


Én a helyedbe, leülnék vele/velük megbeszélni, hívnék egy költöztető céget és egy jóbarátnál elhelyezném ( ha nincs szülő vagy testvér) ameddig nem tudok albérletet keresni... minél tovább húzod az elköltözést annál gázosabb lesz!

2010. máj. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem KELL beengednie téged, de megkérheted rá őket, hogy elhozhasd a dolgaidat.Ha nem akarják visszaadni, azt hiszem jó ha nálad vannak a vásárlást igazoló nyugták.Sajnálom, tényleg, én anno nem kaptam vissza semmit:(
2010. máj. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Menj el mindenképpa a cuccaidért. Ha lehet 2-3 férfi (apu, testvér, szomszéd..akárki) menjen veled! Erő és biztonság.... ;)
2010. máj. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
5 évig voltunk együtt!Banki hiteles a ház,a szüleink fizették fele-fele arányba!A rezsit meg az ő szülei,az én szüleim segített az anyagiakba!Nem álltunk vmi jól,2gyerekünk van!Kulcsom azért nincs,mert lecserélték a zárat!Annó közösen vettük,mára már a házból kifizették a részem,de a többit,amit felsoroltam még nem,meg azt meg is beszéltük h hozom!Amúgy nem lakok már nála!
2010. máj. 10. 07:27
 5/16 A kérdező kommentje:
Tesóm nincs:(Apa meg öreg,beteges:(
2010. máj. 10. 07:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
de akkor hogy akarod elhozni a hűtődet? az ex új nőjével megfogjátok?
2010. máj. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha a rezsit az ő szülei fizették ki 100%-ban akkor eléggé necces a helyzet, hiszen akkor a te vízfogyasztásodat, és a rád eső közös költségedet is valójában ők fizették.


De!!!

Van két gyerek (amúgy nálad vannak?), és ha már megegyeztetek, hogy elviheted akkor semmi akadálya...azt nem írtad, hogy mennyi idő telt el a szakításotok után, de tudod, egy idő után azért megértem valamilyen szinten őket is, ha lecserélték a zárat...


Egyeztess időpontot velük (mivel másként úgysem tudsz bemenni), ha van jogsid, kérj kölcsön egy nagyobb kocsit, vagy kisebb teherautót, és kérd meg a barátaidat, ismerőseidet, max az exedet hogy segítsen cipekedni, legalább is a hűtőt..Ha nincs kocsi és ismerős a láthatáron, keress egy költöztető céget, vagy ha van kocsi, de nincs ismerősöd,menj be az egyik fittness centerbe, keress kigyúrt alakokat, mondd el, hogy kellene pár izmos pasi pakoláshoz, és fizetnél nekik max egy 5 ezrest, vagy egy láda sört, ha jönnek és segítenek pakolni... :))))


És minpél gyorsabban szerezd vissza a cuccaidat, mert ha húzod, akkor biztos hogy nem kapod vissza őket!

2010. máj. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

7:45-ös vagyok


HA tömbházban laktatok, esetleg kérd meg az exedet, hogy vigye a tárolóba a cuccaidat, és akkor nem kell majd mindig a nyakára járnod. Ez azért is lenne jó, mert nem az x emeletről kellene lehoznod /lehozatnod a hűtőt, és te sem járnál mindig a nyakukra. Egyezzél meg vele, hogy amint elhordtad a cuccodat (max 2 hét), visszaadod a tároló kulcsát, vagy bedobod a postaládába...

2010. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Küldesz neki három időpontot(sms,levél,e-mail)amikor tudod,hogy otthon van(mondjuk hétfő 12-14,szerda 16-18,szombat 10-12),aztán válassza ki,melyik jó neki,amikor mehetsz pakolni....
2010. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Az új párjának semmi köze szerintem ahhoz, hogy te elmész a cuccaidért. Neked a volt pároddal kell egyezkedni. Az azért szánalmas, hogy két gyerekkel a nyakatokon ilyen gyalázatos piti meccseket játszotok.
2010. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!