Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Köteles vagyok elengedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok elengedni a gyerekeimet a nőjéhez?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt,majd elhagyott. Már együtt is él a nőjével. 2 gyermekünk van, egy ovis és egy 4 hónapos baba. Válni szeretnék. Közös vagyonunk nincs. Mennyi gyerektartást ítélhet meg a bíróság? A férjemnek nincs bejelentett munkája. Kérhetem a bíróságon,hogy csak nálunk találkozhasson a gyerekekkel? Nem akarom,hogy annak a nőnek a közelébe kerüljenek a gyermekeim.
2010. ápr. 23. 16:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
62%

A -kérdezőnek:

1.Nem a nőjéhez engeded a gyerekeiteket,hanem az apjukhoz!

2.A picit jó darabig nem viheti el hosszabb időre.

3.Ha azért nem akarod hogy találkozzon a nő a gyerekeitekkel,mert erkölcstelen,akkor az apjuktól is tiltsd őket,mert ő is az.(Mellesleg nem hiszem,hogy a süss fel nap helyett azt tanítaná nekik,hogy miként kell demoralizálódni...)


A Többieknek:

1.A nő nem biztos hogy qrva,naiv,ostoba,vagy akármi...nem tudhatjuk,hogyan keveredtek össze,lehet,hogy az a kéthetes ismeretség sem annyi...

2.Azt sem tudhatjuk,hogy eddig milyen állapotok uralkodtak a Kérdező otthonában.Lehet,hogy a házasság már régebben elszäródott,a második gyereket anyuka jobban akarta,hogy mentse a már nem menthetőt...sosem lehet tudni


Mindazonáltal,akárhogy is volt,a pasi egy féreg,ha megtette,hogy a pár hónapos és a pár éves lurkót a nemrég szült feleségével együtt ott hagyta!!!És nem lényeg hogy egy huszon-,harminc-,vagy akárhány éves miatt tette.

2010. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte. 33 éves volt a férjem,amikor összejöttünk.


És válaszolnék a másik kedves válaszolónak is,aki azt írta,hogy engedjem,hogy elvigye a picit,mert a csaj 21 évesen biztos nem fog pelenkát cserélni. Bent bagóznak a lakásban,biztos,hogy nem fogom engedni,hogy azt szívják egész nap a gyerekek. Még nem váltunk el,de mindenre ki szeretnék térni a bíróságon.

2010. ápr. 23. 22:13
 43/45 anonim ***** válasza:

19:40es vagyok


Ja, akkor ez így teljesen más! Én sem mennék ilyen helyre, asztmás vagyok. Akkor ne is engedd egyiket se. De akkor nem mást kell mondani a pasinak se és a bíróságon sem, csak és kizárólag, hogy füstbe nem engeded a gyerekeket.


Esetleg ajánlanám neked a későbbi bizonyítás miatt, hogy párszor menj át a gyerekekkel pár barát-barátnő kíséretében a férjedhez meg a nőhöz, hogy tuják bizonyítani az ismerőseid hogy igenis füstös volt a lakás. De nem kell előre elmondani hogy ezzel a céllal viszel tanúkat.


Egyébként a férjed otthon is dohányzott? vagy mindig kiment? Mert egyébként azért mesélem neked, hogy nekem is volt egy pasim, aki erős dohányos volt, de miattam mindig kiment az erkélyre cigizni. De nem bírta sokáig, másfél év után szakítottunk, és azt mondta az volt a legnagyobb baja, hogy nem cigizhetett a tévénél... szánalmas nem? :)

2010. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
56%

a picurt nem hinném h elviheti, 3 éves korig kérheted a passzív jelenléted....a nagyobbat meg szerintem nem akarja a nőjéhez vinni, ahogy mondod,h a kapcsolat szerinted nem lesz tartós....hát szerintem sem

egy 21 éves nem fog gyereket dajkálni, szerintem ezen na aggódj!

2010. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Én hozzájuk biztos,hogy nem fogok elmenni..

Igen,amikor még velünk élt a férjem,akkor mindig kiment cigizni. A lakásban soha nem gyújtott rá.

Szeretnék már túl lenni a váláson!

2010. ápr. 24. 17:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!