Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Köteles vagyok elengedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok elengedni a gyerekeimet a nőjéhez?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt,majd elhagyott. Már együtt is él a nőjével. 2 gyermekünk van, egy ovis és egy 4 hónapos baba. Válni szeretnék. Közös vagyonunk nincs. Mennyi gyerektartást ítélhet meg a bíróság? A férjemnek nincs bejelentett munkája. Kérhetem a bíróságon,hogy csak nálunk találkozhasson a gyerekekkel? Nem akarom,hogy annak a nőnek a közelébe kerüljenek a gyermekeim.
2010. ápr. 23. 16:08
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, ezzel az egésszel csak aztakarom mondani, hogy mindenképpen meg kell beszélni a gyerekekkel (természetesen a 4 hónapos babával nem nagyon lehet)! Fontos, hogy egyik fél se uszítsa a másik ellen a gyerekeket! Ez a lényeg, más nem számít!
2010. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog összezavarodni a fiad,mert TE biztonságot adsz neki,lesz egy állandó otthona és az apjától sem szakad el,mert láthatja és lesznek közös programjaik.Semmi más nem fontos csakhogy érezze szeretik!ŐT!Mind a ketten.Azon pedig tedd túl magad,hogy a volt férjed dolgaihoz,magánéletéhez már semmi közöd.Ha 2 hétig lesz meg ez a nője,akkor addgi,ha 2 évig,akkor addig.Nem kell a féltékenységedet a gyerekeiddel takargatni,nekik az apjuk a fontos és hogy érezzék szeretik.Neked pedig tovább kell lépni és örülni neki,ha a gyerekeid kiegyensúlyozottak lesznek,mert te megteremted a lehetőségét ennek és örülj majd annak is,ha a férjed elfogadja a te későbbi választottodat,reméljük ő sem úszit majd senkit ellene.
2010. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Igen,de sokan azt írják,hogy tedd túl magad rajta,meg légy erős,meg azt,hogy neked kell megteremtened.. Tudom,hogy így van,de nagyon nehéz dolog ez egy nőnek,hogy ne sírjon állandóan a gyerekei előtt,mert legszívesebben azt tenném és mindent oldjak meg egyedül,miközben a férjem a nőjével éli a világát. Neki a legkönnyebb...
2010. ápr. 23. 17:03
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes érzés, de megoszthatod-e gondjaidat egy gyerekkel? Még egy felnőttel sem. A nóta is azt mondja, ott sírtam, ahol senki se látott. Lehet, hogy inkább a másik nő boldogságát irígyled, nem önmagadat sajnálod. Ne azt nézd, mi van náluk, hanem szedd össze magad! Akár keseregsz, akár nem, a gond ezután a tiéd, meg kell oldanod. Lehet, hogy hites urad kopogtat még könyörögve az ajtódon, készülj fel rá, hogy visszafogadod-e, vagy aló mars!
2010. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Sajnálattal olvasom, hogy mi történt, de neked most a jövővel kell foglalkozni. A férjed fizetésének 20%-t fogják megítélni, de mivek két gyerekről van szó ez akár több is lehet. VISZONT: ha nincs olyan dolog amiért a férjedtől megvonnáka a láthatást, akkor nem szabhatod meg, hogy hova viszi agyerkőcöket. Természetesen a környezettanulmány is sokat nyom a latba, de a lényeg az, hogy nem akadályozhatod meg azt, hogy az új párja a gyerekek közelébe legyenek. Ez a jellemző eset.

2010. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én most vagyok túl gyakorlatilag ugyanilyen eseten és ha akarod adok tanácsot. Egyébként ne légy bosszús az új nő miatt, mert fölöslegesen bosszantod magad. A bíróság a tényeket nézi és a jogszabályokat szemelőtt tartva fog ítéletet hozni. Az hogy te gyűlölöd a kiscssajt az semmit nem ér a bíróságon. mesélhetnék.
2010. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz a helyzeted, mert a terhesség, a szülés, szoptatás, a helyhez kötöttség egy stabil kapcsolatban lévő nőt is padlóra tesz, hát egy magára hagyatottat. Talán vannak szüleid, testvéreid, barátnőid, akik melléd állnak. Egy ilyen férfit meg ne sajnálj! Aki lelép a gyermekei anyjától, az eddig se okozhatott neked sok örömet.Hidd el, sokszor a nyugalom többet jelent, mint egy rossz kapcsolatban örlődni. Biztos nem sok segítségedre volt eddig sem. Most látod riasztónak a helyzetet, de minden kialakul, hidd el. A gyermekeid a legfontosabbak!
2010. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
58%

16:29 Talán igazad van.

Mióta ismered a férjed kérdező, ha csak most van pici babátok?? Írtad, hogy 40 éves. Mikor jöttetek össze??

2010. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
37%

MIndenki felháborodik, ha egy asszony, akit megcsaltak nem akarja átengedni az új nőhöz a gyerekeit.

Láthatási jog ide vagy oda, szerintem mindenképpen ártalmas lesz a gyerek jövőbeli társas kapcsolataira, ha azt látja, hogy az apja megcsalta az anyját egy fiatal pipivel.

A férjemre annyira rossz hatással volt, hogy az apja 4x nősült, és mindenféle qrvával kezdett, hogy egyszerűen nem akart megházasodni. Nem hitt abban hogy egy kapcsolat stabil lehet évtizedeken át. Most, hogy sok éve együtt vagyunk változik a véleménye, főleg, hogy gyerek is van.

De engem az ő hitetlensége az évek folyamán kiábrándított.

Bennem hinnie kellett volna, látszott, hogy a légynek sem ártanék, mégis rámsütött egy nemlétező bélyeget.

Szóval ugyan az apa is kap egy válásnál láthatást, de ha gyakran váltogatja a nőit, vagy más gond van a nőkkel, akkor legjobb lenne, ha elmaradna a gyerekek látogatása.

Persze ezt egy bíróság sem fogja jóváhagyni, főleg, ha komoly kifogás nem merül fel.

Mindenesetre megértem a kérdezőt, és nőként teljesen egyet értek vele. Csak egy harmonikus család nyújthat egészséges környezetet egy gyereknek, egy új családot kereső apa, aki egy 4 hónapos csecsemőt is maga után hagy nem jó példa a gyerekeknek.

2010. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%
100%-ban egyetértek a 17.23-al!
2010. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!