Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Köteles vagyok elengedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok elengedni a gyerekeimet a nőjéhez?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt,majd elhagyott. Már együtt is él a nőjével. 2 gyermekünk van, egy ovis és egy 4 hónapos baba. Válni szeretnék. Közös vagyonunk nincs. Mennyi gyerektartást ítélhet meg a bíróság? A férjemnek nincs bejelentett munkája. Kérhetem a bíróságon,hogy csak nálunk találkozhasson a gyerekekkel? Nem akarom,hogy annak a nőnek a közelébe kerüljenek a gyermekeim.
2010. ápr. 23. 16:08
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
16.29 Mennyire bunkó vagy...
2010. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
81%
Arra vigyázz, hogy ne válj sárkánnyá! Elképzelhető, hogy a volt férjed egyetértésben, harmóniában él az új párjával, sugározzák a boldogságot, és ne adj Isten, a nagyobbik gyermeked ott jobban fogja magát érezni, mint esetleg a zsörtölődő, őket szidó anyunál.Így még lelkifurdalása is lesz, mert szeret téged, de XY nem is olyan rossz,mint esetleg anyu mondja, hanem jó fej. Könnyű neki,hisz a gyermek gondja a tiéd, neki meg a vidám órák jutnak.S egyszer nehogy ő mondja, hogy apunál akarok élni, mert náluk vidámabb az élet. Szar helyzet, de mutasd a gyermekednek a nyugodt arcodat. Nem semmi viszont, pár hónapos babától lelécelni. Ilyen szivartól örülj, hogy megszabadultál. A picit ne add ki a kezedből!Neki nyugodtságra van szüksége.Tologassa a parkban, egyebet mit tud neki adni?Biztos nem fürdeti, pelenkázza, eteti.Nem lesz könnyű, de bízz abban, hogy a te életed is jó irányt vesz majd!
2010. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom a nőt védeni, de nem biztos, hogy erkölcstelen.

Az is elképzelhető, hogy boldogtalan volt a kapcsolatában, a férjed pedig a házasságotokban, amikor összeismerkedtek, egymásba szerettek.

Elhiszem, hogy fáj, de annyira azt érezni a soraidból, hogy mennyire ellenséges vagy a másik nővel... Megértem, hogy nem a szíved csücske, de ha már így alakult, legalább a gyerekeidet ne zavard össze azzal, hogy ilyen nyíltan felvállalod az ellenszenvedet.

2010. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál is ott a pont.


Saját példa:

Férjem kisfia (5 évesen!), közölte velünk, hogy nálunk sokkal jobb, mert mi nem mondunk anyára csúnyát.

Vagy pl. közölte, hogy anya olyan rossz, mert azt mondta, ne szersselek titeket.


Vigyázz! Ne ess ebbe a hibába a haragod miatt!

Engedd a "nagyot", ha az apja akarja vele tartani a kapcsolatot. A kicsit is engedd, hogy akkor lássa amikor akarja.

2010. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Persze sok dologban igazatok van,de ha lelép a csaj a férjem mellől,mert pár hete történt az egész.. Szóval 2 hét ismeretség után hagyott itt minket. Az mennyivel jobb,ha a férjem bemutatja a nőt a nagyobb gyermekünknek és a nő pár hónap múlva kidobja a férjemet? Nem zavarodik össze a fiam?
2010. ápr. 23. 16:42
 16/45 anonim ***** válasza:
50%

Azzal egyetértek, hogy nem tilthatod el.. De azokkal nem, akik azt írták, hogy nem biztos hogy erkölcstelen. Az én szememben mindenki erkölcstelen, aki félrelép. Ha már másfelé kacsintgat, először zárja le az előzőt és aztán menjen, ne pedig párhuzamosan. Az ilyen ember mind erkölcstelen.

Az viszont tény, hogy jobb ha nem mondasz rosszat a nőre a gyereked előtt, mert visszafelé sül el. Majd alakul. De ha Te kedves vagy velük, akkor biztos nem a másiknál lesznek szívesebben. Csak vigyázz, hogy ne arról szóljon, hogy ki mivel láncolja magához a gyerekeket.

Sok erőt és kitartást kívánok Neked!

2010. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

utolsónál a pont....neked a gyerekeid érdekét kell nézni, nekik az az érdekük, hogy mindkét szülőjük boldogan éljen és szeresse őket...ettől te még utálhatod az exed, utálhatod az új társát, de nincs hozzá jogod, hogy a gyerekeidnek árts



nem mellesleg a 4 hónapost nyilván nem viszi sehova, mert még szoptatod

2010. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

nem utolsó már: "Saját példa:

Férjem kisfia (5 évesen!), közölte velünk, hogy nálunk sokkal jobb, mert mi nem mondunk anyára csúnyát.

Vagy pl. közölte, hogy anya olyan rossz, mert azt mondta, ne szersselek titeket.


Vigyázz! Ne ess ebbe a hibába a haragod miatt!

Engedd a "nagyot", ha az apja akarja vele tartani a kapcsolatot. A kicsit is engedd, hogy akkor lássa amikor akarja.

"


erre gondoltam

2010. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
74%

Az első hozzászólónak csak annyit írnék:

Faterom lelépett egy bigével, mikor 6 voltam... kipakolta a lakást. Az üres lakásba mentünk haza a nyaralásból.

Képes volt három gyereket otthagyni. Ezek után anyám nem jelentette fel, nem perelte be, annyi tartásdíjat kapott, amit az a smucig Harpagon jónak gondolt. És ráadásul állandóan el kellett mennünk hozzá, mert "mégiscsak az apátok". Hát kösz, inkább tiltott volna el tőle!

2010. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
49%

Ja, igen:

16:45

Utáltam a faternál lenni, mert folyton szídták anyámat... gondolom, mert magukból indultak ki, és azt feltételezték anyámról, hogy ő is uezt teszi. Fater most azt hiszi, anyám uszított ellene, észre sem veszi az ostoba fejével, hogy saját maga idézte elő ezt a helyzetet.

2010. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!