Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Köteles vagyok elengedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok elengedni a gyerekeimet a nőjéhez?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt,majd elhagyott. Már együtt is él a nőjével. 2 gyermekünk van, egy ovis és egy 4 hónapos baba. Válni szeretnék. Közös vagyonunk nincs. Mennyi gyerektartást ítélhet meg a bíróság? A férjemnek nincs bejelentett munkája. Kérhetem a bíróságon,hogy csak nálunk találkozhasson a gyerekekkel? Nem akarom,hogy annak a nőnek a közelébe kerüljenek a gyermekeim.
2010. ápr. 23. 16:08
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
75%
Egy válás mindenesetben nyomot hagy a gyerekben,de akkor sem lesz jó képe a házasságról és bizony egy életre gondot okozhat neki,ha látja,hogy a szülei nem boldogok.Márpedig ebben az esetben nem csak a megcsalás volt baj,hanem az is,hogy egyikük vagy mindkettőjük boldogtalan volt.Egy szerelmes férfi,aki jól érzi otthon magát az nem lép félre.Erkölcstelen ez igaz,de már megtörtént.A gyereknek pedig szüksége van az apjára!Abban sem lehet biztos senki,hogy az anyának mennyi kapcsolata lesz később,lehet,hogy a következő férfi lesz az igazi,az is lehet,hogy még lesz 5.Az milyen kép a gyereknek?Rossz.Az is,ha az apja hetente váltogatja a nőit,az is rossz.De a gyerek nem tehet róla,hogy két olyan ember került össze,akik nem tudtak egy élhető házasságot fenntartani.Akkor most ne abból álljon az élete háralevő része,hogy állandóan választania kell a szülei között,hogy kit szeret jobban,kinél lehet és ők mennyire gyűlölik egymást.Ő nem teher róla,szóval a szülőknek kötelességük befogni a szájukat és normális emberi kapcsolatot kialakítani,hogy legalább egy minimális családi hátteret kapjon a gyerek,hogy érezze van stabilitás a világon.
2010. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
80%

Én csak egyet mondanék, sok mindenkinek itt sok mindenben igaza van. A kérdezőnek is valahol a felháborodottságában.

DE, szerintem egy nő, egy ember nem azon dől el milyen ember, hogy a párkapcsolataiban hogy viselkedik. Az az életnek egy része, még van ezer fontos rész, amin eldőlnek a dolgok.

És azt is szeretném megjegyezni, minden tisztelettel a kérdezőnek, hogy nem biztos hogy ilyen indulatosan kéne ezt az egészet kezelni, és abból kiindulni hogy téged megcsaltak, otthagytak egy fiatalabbért.

Akármilyen nő miatt hagyott volna ott a férjed, nem a nőt kéne kifogásként felhozni, minden kettőn múlik. Ebbe a gyereket nem kellene belekeverni.

2010. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
15%
Én még nem voltam ebben a helyzetben, de tökre megértem a kérdezőt. B.asszus a kisebbik gyerek még csak 4 hónapos! Hogy lehet megcsalni egy frissen szült nőt? Milyen elvetemült vadállat, aki ilyet tesz... legalább azt várná meg, hogy lejárjon a gyed, és az anyának legyen újra normális jövedelme! Én a helyedben utána járnék a lehetőségeknek. Valahogy ki kéne szabnod a férjednek, hogy csak akkor engedheti a nőjéhez a gyerekeket, ha min. 1 éve együtt vannak. Mert az tényleg baromi káros egy gyereknek ha 2 havonta új qrva van neki bemutatva. Amúgy a nő tényleg erkölcstelen lehet, nem hiszem, hogy normális 20 éves lány 40 éves házas krapekot elszed a családjától, csecsemő gyerekeitől ... mondjuk ne aggódj kérdező, az ilyen úgyis visszakapja kamatostul. Szóval én minden lehetséges helyen megérdeklődném, hogy mit lehet tenni az ügy érdekében: ügyvédnél, gyámhivatalnál, családsegítőnél, nevelési tanácsadónál, védőnőnél. Valaki biztos fog tudni tanácsot adni... itt a válaszolók sajnos nem értenek a dologhoz, nem szakemberek. Én tutira nem engedném, hogy a qrvapecér férjem megzavarja a gyerekeim egészséges lelki fejlődését, ebben a korban nagyon sérülékenyek még. Kezdd el felhajtani az információkat minél hamarabb.
2010. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
36%

"Egy szerelmes férfi,aki jól érzi otthon magát az nem lép félre."


Dehogynem! Sajnos nem is egy ilyenről tudok. Nem mindig van ok a félrelépésre, sokszor csak azért teszik, mert ettől többnek érzi magát, vagy csak mert új, mert szexis...

Hidd el, nagyon sokszor ok nélkül történik úgy, hogy közben szereti az asszonyt. De az ilyen embereket én gerinctelennek és aljasnak tartom.

2010. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
75%

17:49-es

Te tényleg azt mondod,hogy a gyereket el kell szakítani az apjától? Ez tudod,hogy jön le a gyereknek? "Az apám elhagyott minket,már engem sem szeret"....Holott ez egyáltalán nem igaz,csak a feleségét nem szereti.Ez szerinted mennyire segíti a gyerek egészségées lelki fejlődését,hogy az táplálják belé,hogy az apja nem akarja látni.Pedig akarja,csak az anya úgy látta jónak,hogy ne találkozzanak,mert őt megcsalták és az mennyire erkölcstelen és ezért a gyerek szív.Lépjünk már túl azon,hogy két ember nem illet össze és nem kellett volna összeházasodni gyereket csinálni.Már mindegy,a gyerekek megvannak és nekik mind a két szülő kell!

2010. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Nálam a helyzet dettó ugyan ez, csak 6 éves, és 6 hósom vam.
2010. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az apa hozzáállása a gyerekekhez? Törődik velük, szereti őket úgy ahogy azt kell? Mert azért ez sem elhanyagolható szempont.
2010. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
44%

Bocs cicám (17:49), de te beszélsz marhaságokat.

Saját példából tudom. Végigjártam, végigcsinátam!

2010. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező!

Nem csodálkoznék,ha a férjed pár hét múlva könyörögni fog,fogadd vissza.

Végülis összejött minden szar körülmény:

-abba a korban van,amikor kezd kételkedni a férfiasságában

-a kicsi után jött a pici,pedig normál esetben már lassan túl kellene lennie a gyermeknevelésen.


Miért nem próbálod rendbehozni a dolgokat,szerintem ez jó nagy lecke lesz neki....

2010. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


biztos én is nagyon pipa lennék a férjemre. De ha belegondolsz csak jól jártál. :) Kinek kell egy olyan pasi aki másra ácsingózik...


A másik meg, szerintem add oda a gyerekeket, mindkettőt. Szerinted meddig tart a kapcsolatuk, ha a 21 éves kislánynak a kakis pelenkákat kell cserélgetni, meg hallgatni éjszakánként a bömbölést? :) én tudom magamról hogy nagyon hamar lepattannék. Nekem még nincs gyerekem, és őszintén szólva nem hiszem hogy bevállalnék egy együttélést olyan pasival akinek ilyen kicsi gyerekei vannak, és még hogy én alkalmazkodjak hogy most a gyerekekkel ez van meg az... Tuti betesz a kapcsolatuknak. Úgyhogy én nagyon gyakran odaadnám a gyerekeket egyszerre, és én meg eljárkálnék ismerkedni... Szerintem te ezzel csak jól jársz.


Attól hogy a csaj erkölcstelen, vagyis én inkább ostobának mondanám (a francnak kéne két gyerekes családapa) attól még nem fog ártani a gyerekeknek, inkább babysitter lesz. A gyerekcsőszöket is cserélheted (mondjuk nem szerencsés) de mivel nem napi kapcsolatban lesznek vele, ezért nem hiszem hogy nagyon hiányolnák ha pár hónap múlva lelép és otthagyja a férjedet. Én már inkább azon agyalnék, hogy hajlandó vagy-e visszafogadni, vagy nem. Mert ők szerintem 99 % hogy hamarral szakítanak.


31/N

2010. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!