Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan csábitson az öcsém?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábitson az öcsém? Mert kicsit kisebb mint én de neki is vannak érzései.

Figyelt kérdés
pontosan 13 éves és megtecet neki egy csaj de egy kicsit de télleg egy kicsit túlsúlyos és mint bátyus tölem kért tanácsot szóval lécives minél hamamrabb válaszoljatok köszönöm elöre is
2010. ápr. 15. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen de a kissé túlsúlyosság alatt én azt értem, h van tömege azért a srácnak. Lehet, hogy jó fej, normális de 13 évesen mindenki a külsőre megy és még a srác is, mert nem hiszem, h az a csaj aki tetszik neki azért tetszik neki mert okos meg ilyenek, hanem mert jól néz ki. De szerencsétlen srácnak nem lesz nála esélye mert azért 13. év az már olyan, h ha a csaj jól néz ki akkor ezt a lány tudja és ebből van neki egója. Ha van neki egója, akkor nem fog égni egy "ducika" pasival. Lehet, h meg fog nyúlni... de még nincs megnyúlva!

Ám, szerintem el kéne kezdenie evezni és abból olyan jó testes, mackós emberke lenne belőle. És sok csaj szereti a mackós pasikat.

16/f

2010. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19:10 es voltam^^=)
2010. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Véletlenűl fussanak össze mikor hazza indúl és dicsérje meg a ruháját, haját... sétáljon mellete és kérdeze meg milyen zenét szeret, ki a kedvenc énekese, van e tesója stb. ha beindul a beszélgetés kiderűl hogy menyire szinpik egymásnak. Ha tudnak miről dumálni, és szinpik egymásnak összejöhetnek, ha nem is zugnak egymásba szerzet egy új barátott.
2010. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem minden lánynak a szálkás izmos fiúk jönnek be. Szeretik pl, ha a srácnak van humora, meg tudja nevettetni, nem őstulok. De szerintem az öcséd abban a korban van, amikor még el tudja nőni a túlsúlyát. Csak mozogjon többet és figyeljen oda mennyit eszik. Ami a lényeg, lefekvés előtt 3 órával már ne egyen, kerülje a szénsavas cukros üdítőket, igyon ásványvizet, rakjon bele citromlevet, pár hónap alatt lemegy a túlsúlya és a szíve sem zsírosodik el. Na és utána belevetheti magát a csajozásba:)
2010. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ja és még annyit, hogy én speciel szeretem a mackós pasikat:)
2010. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ja, persze, kedvelhetik a humoros nyomi csávót, meg szeretik, ha kedves, DE a csajoknak ezek a humoros, szórakoztató, pincsiző srácok nem PASInak kellenek, vagyis sosem dugnának velük, hanem maximum udvari bohócnak.


a csajok azzal dugnak, akihez testileg is vonzódnak. magyarul a humoroddal meg az aranyosságoddal lehetsz a csajok udvari bolondja meg pincsije, de dugni nem fogod őket.

2010. júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!