Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak neki egyáltalán érzései?

Vannak neki egyáltalán érzései?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt!Én a három év alatt még sosem láttam rajta hogy meghatódott volna,sírt volna!Örülni szokott meg mérges lenni meg ilyesmik!Sokszor olyan mint egy gép,se érzéseit,se fájdalmát,se bűntudatot,se sajnálatot nem mutat!A szüleit mikor elveszítette,se mikor megtudta se mikor temették őket,teljesen pókerarcal fogadta az egészet és csinálta végig!Mikor megkéselték (súlyos volt) csak úgy simán haza jött,semmi fájdalomérzetet nem mutatott,még mentőt se akart hívni!Romantikus meg meg szeret is meg vannak is érzései de hihetetlen hogy ilyen mértékbe hogyan tudja őket leplezni!Sokak szerint nem is állna jól neki ha sírna egy kigyúrt nagydarab embernek!Szerintetek ki fog egyszer belőle szabadulni ez a sok talán felgyülemlett érzelem?

23/N


2010. aug. 8. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

senki sincs érzelem nélkül

valószínűleg ő nem tanulta meg ezeket gyerekként kezelni, kimutatni, nem látott rá mintát, vagy épp elfojtották benne

szakember tudna segíteni, hogy merje, tudja megélni, kiadni magából, semmilyen elfojtás nem jó

2010. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Hát ő valószínűleg ilyen ember, h nem annyira mutatja ki az érzelmeit. Nem mindenki egyforma.:)

'Valaki mindenen felkapja a vizet, valaki szinte semmin.' Ez hasonló dolog.

Hát egyszer biztos lesz olyan, h ki fognak szabadulni az érzelmei.

Remélem segítettem. :)

2010. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Harrr ***** válasza:
Nézd meg a Terminátor filmeket, lehet érzelemmentesen, robotként is rendesnek lenni, és még kormányzó is lehet a párodból. A támogatásoddal minden lehetséges.
2010. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint én, hogy mindent magamban tudok, de nem mutatom ki :P
2010. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első nem hiszem hogy itt lenne a probléma a gyerekkoránál vagy hogy valami hasonló váltotta volna ki!Teljesen normális gyerekkora volt,rendes család stb.Ő egyszerűen csak ilyen!Csak kíváncsi voltam hogy erről mik a tapasztalatok!
2010. aug. 8. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!