Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan csábitson az öcsém?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábitson az öcsém? Mert kicsit kisebb mint én de neki is vannak érzései.

Figyelt kérdés
pontosan 13 éves és megtecet neki egy csaj de egy kicsit de télleg egy kicsit túlsúlyos és mint bátyus tölem kért tanácsot szóval lécives minél hamamrabb válaszoljatok köszönöm elöre is
2010. ápr. 15. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
sehogy ....üljetek le ketten és tanulmányozzátok "A magyar helyesírás szabálya" című könyvet....
2010. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
+i "A magyar helyesírás szabályai"
2010. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Próbáljon sokat sportolni és nem lesz túlsúlyos, és ne zabálja magát halálra minden este. És akkor lehet lesz barátnője. De hány kg és hány cm? kb
2010. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

1) igen, az első kommentelő nagyon bölcs tanácsot adott =D

2) Ha kicsit lenne túl súlyos akkor nem hiszem, h ekkora figyelmet érdemelne az ügy... XD (bocs, hogy sperma voltam)

3) Ha csak mint tesó segítenél csajozni a dagadt öcsédnek akkor sztem semmi remény mivel 13 évesen szerintem olyan 17-18 éves korig a túl súlyos emberek nem nagyon tudnak "párt" keresni, aki meg összejönne a túlsúlyos öcséddel az meg neki nem tetszene.


Tudom bunkón fejeztem ki magamat, de ez azért lássuk be: ez tény!

2010. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
74%
Előttem válaszoló: EGYET ÉRTEK:)
2010. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Igen az utsó válaszolónak igaza van(Sajnos.)Én 14 vagyok,de az osztályunkban van 3 duci(80kg,165cm)fiú..:S Belém és 2 bnőmbe bele vannak zúgva és nem értik meg,hogy a mostani lányoknak nem csak a belső számít.Ez vna.
2010. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Ja utsó vagyok.Legyen a tesód önmaga.Én nem azért nem bírom a 3 srácot,mert ducik hanem azért,mert eljátszák az agyukat.
2010. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetek ellenpélda? Rajtam is van felesleg bőven, a lányok mégis kedvelnek, azért mert JÓ FEJ vagyok :) Nem vagyok szexisten de ha valakit jobban megismertek, akkor rájöttök, hogy nem is mindig az a lényeg. Annyit még had tegyek hozzá, hogy szerintem a fiúknak sokkal jobban számít a külső mint a lányoknak.
2010. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólónak igaza van...Lehet vki helyes, ha tök bunkó és beképzelt...akkor inkább egy duci aranyos pasit kérek inkább:D

25/l

2010. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, csak egy apró megjegyzés.


"Belém és 2 bnőmbe bele vannak zúgva és nem értik meg,hogy a mostani lányoknak nem csak a belső számít.Ez vna."


"Én nem azért nem bírom a 3 srácot,mert ducik hanem azért,mert eljátszák az agyukat."


Ezzel a két mondatoddal tök ellentétes dolgokra utaltál. Elsőnél azt mondod, azért nem tetszenek, mert a külsővel gond van. Másodiknál kijelented, hogy nem a külsejük a gond, hanem a nagy pofájuk. :)


Kis túlsúy szerintem lényegtelen (bár nem tudom mennyi az), főleg 13 évesen. 14-15 évesen majd elkezd fejlődni az izomzata, meg nőni is fog még, szóval majd eloszlik. Sport persze jót tesz, szellemileg is frissen tart. Csajjal kapcsolatban nincs tanácsom. Ha olyan, mint a korosztálya többi tagja, akkor hagyja a fenébe. Ha nem akkor meg először csak haverkodjanak össze, aztán majd alakul, elvégre ráér, nem? :)

2010. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!