Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért megy szét olyan sok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy szét olyan sok pár mostanában akkor, amikor vagy babát várnak, vagy már ott van a pár hónapos kisgyerek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen történetet olvastam itt,de a babás és a terhesség oldalon is.Elkeserítő,sőt néha elborzasztó némelyik sztori.Szerintetek mi lehet az oka?Kíváncsi lennék mind a két oldal,vagyis mind két nem véleményére.
2010. ápr. 9. 15:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 18:22

Nőknél a társadalmi elvárások, a fajfenntartási ösztönnel egybeesnek.

Férfiaknál az ösztön a fajfenntartást diktálja, amit össze kell fésülni a társadalmi elvárásokkal. Az a varázs, ami kisugárzik a lányokból, és a fiúkat „vakokká” teszi, az első várandósság végére elpárolog. Van úgy, hogy kisebb mértékben felújul, rövidebb, hosszabb időre, de többé soha nem lesz az, ami az elején volt.

Apró játékokkal, „trükkökkel” lehet pótolni a „hiányt”, ahol az anyuka erre ráérez. Ha nem, ott szokott bekövetkezni, hogy az apuka „megbolondul”.

A sajnálatos az, hogy általában az első társ az, amelyikkel boldog életet lehetne leélni, azt veszítik el sokan.

2010. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az összes választ, de van még egy eshetőség, ami döntő többségben fennáll. Az, hogy egy párkapcsolat zátonyra fut és a probléma megoldásában a gyereket látják és nem gondolnak bele, hogy az a szerencsétlen gyermek miken megy át, mert a szülei olyan ostobák, hogy azt hitték a gyerekvállalás az egyenlő a hosszú boldog együtt töltött évekkel.

Szerintem a probléma gyökere ez is lehet. Sajnos a környezetemben rengeteg hasonló sorsú gyermek él.

2010. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

ahol én élek itt is az a "trend" ha már nem működik a kapcsolat vállalnak még egy babát,munkahely nincs,apu iszik verekszik,jön a segély ,4-5 gyerek az a minimum.

nesze neked felelősség.

2010. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Bizos a pasik is megbolondulnak. Én csak egy srácot ismerek akit terhessen dobott a felesége. Azóta lelkileg odavan a lelkem, és a mai napig nincs magyarázat a volt asszonya tettére. Majd talán az apasági teszt beigazolja a gyanúmat, de akkor kikaparom a nő szemét.
2010. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Érdekes válaszok érkeztek, leírom a saját történetememt is. Közel a negyvenhez, 13 éves házasság két gyerek, egyik 10 éves, a másik éppencsak megszületett. A késői baba nem becsúszott gyerek, nagyonis tervezett, tudatos gyermekvállalás, biztosnak mondható anyagi háttérrel. Már a terhességem végefelé éreztem, hogy valami nem stimmel az emberemmel. Megjelent az életében egy huszonéves szőke fruska, aki elvárázsolta, de annyira, hogy gyakorlatilag észre sem vette, hogy megszületett a gyerkőc, mert ő a kis szerelmével volt elfoglalva. Nem voltam lestrapált terhes nő, a kisbaba zökkenőmentesen belesimult az életünkbe, nem volt részemről hiszti, a kisbaba körüli teendők miatt, rendben tartottam magam is, a háztartást is, és mégis, mindenről lemondott az emberem, és pincsikutyaként loholt az ő kis barátnője után. Mára már külön élünk, de én még mindig nem tudtam magam túltenni ezen, hogy simán kilépett nemcsak az én, hanem a gyerekei életéből is.
2010. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok mi a legfurcsább? Az, hogy mi nők mégse tanulunk semmiből. A történet a következő:

A fiam és a menyem esete. Előre bocsátom, hogy szeretem a menyemet még ma is, és jó kapcsolatot tartunk fent. A fiamék 7 évi együttélés után, mindketten 30 felett, házasodtak össze, majd három év múlva jött a baba. A kicsi kb. 4 hónapos volt, amikor mi a férjemmel furcsaságokat láttunk a kapcsolatukban. Többször is beszélgettem a menyemmel, hogy vigyázunk a kicsire, töltsenek több időt kettesben, adjon magára többet, délutánra öltözzön fel szépen, sminkeljen, legyen frizurája stb. Nem, neki jó, ahogy van, mert a gyerek melett jó a melegítő is. Ő azelőtt sosem volt egy konyhatündér és a fiam nem is igényelte az állandó attrakciókat a konyhában, de most, hogy otthon volt, hát nonstop főzött, sütött. A fiam szerint túlzottan feleség és anya lett és elveszett a társ, a barát és a szerető. Kiderült, hogy az unokánk ugyan már lassan 6 hónapos lett, de közöttük semmilyen házaséletről nem volt szó, mert a menyem "anya" volt. Igy szépen zátonyra futtatták közösen az amúgy jó házasságot. Mostanában a menyemnek új kapcsolata alakult. A fiatalember szimpatikus, szereti, és ami a legfőbb: őszintén szereti az unokánkat, aki azóta már elmúlt 3 éves. Igen ám, de a menyünk kezd ugyanúgy viselkedni, mint a fiammal, annak idején. Most már persze nem szólhatunk, hogy vigyázz, megszólalt a vészcsengő, ugyanabba a folyóba készülsz belépni. Pedig látjuk, hogy nem okult az előző rossz tapasztalatokból.

2010. ápr. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
ÖNZÉS: én, én, én, én, aztán minden más csak másodlagos. Van egy feladat, aztán kevés hozzá a tehetség és akarat. Röviden: ennyi.
2010. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
10%
A nők a hibásak? Miről beszélsz, te szerencsétlen? A világ legtökéletlenebb teremtményei a férfiak. Önzők a végtelenségig, és önmagukat szeretik mindennél jobban, ráadásul rongyokért tönkreteszik azokat a nőket, akiket érdemes lenne szeretni, tisztelni és becsülni. Az esetek többségében a férfiak a hibásak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Na megszólalt az ügyeletes feminista. Ahelyett, hogy nyomnád az ostoba szöveget inkább lásd be a saját nemünk hibáit és akkor nem vívod ki az ellenkező vagy azonos nem utálatát.
2010. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Két tisztfeleség összekapott a lakótelepen.

- ....

- .....

- .....

- .....

- Elcsaltad tőlem a férjemet !

- Tetted volna jobban szét a lábadat, nem jött volna hozzám!

A pontozott részt mindenki kitöltheti :)

És hölgyeim el lehet dönteni, hogy melyik szereplő helyében vannak. A férfiakat terelni kell és ámítani és maradnak a birkalegelőn :)

2010. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!