Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi az esélye, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy én kapjam meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés
A feleségem távolságtartó viselkedése miatt a házasságunk megromlott, és mivel ő ezen nem akart közös erővel sem változtatni, így a válás mellett döntöttem. Közben megismerkedtem valakivel, de nem az új nő az oka a válásnak. A feleségemmel 10 éve vagyunk együtt, de a 10 év alatt én tartottam el az egész családot. Jelenleg sincs munkaviszonya. A feleségemnek felajánlottam a házat, amiben éltünk együtt. Ez a ház házasságunk alatt lett vásárolva, amiért én dolgoztam meg. Ezt azért is tettem, mert szeretném, ha a gyerekek velem élnének, és hétvégenként egy már megszokott helyre tudjam vinni őket az édesanyjukhoz. Az elején anyagilag is támogatnám, mert nem számított rá hogy elhagyom, meg ugye a gyerekeket a semmibe nem engedhetném hétvégén. A gyerekek 6 és 10 évesek. A gyerekek szeretnek velem lenni, szívesen élnének velem és az új párommal. Én csak hétvégén dolgozom, így hétvégi apuka nem tudnék lenni. Az új helyen a gyerekeknek is minden szempontból jobb a körülmény (jobb a környék, az iskola, stb.). A feleségemmel még nem lehet megbeszélni, mert a válás miatt dühös rám, és nem lát tisztán. Szerintetek van rá esély, hogy velem maradhassanak a gyerekeim?
2016. márc. 31. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ki dolgozott meg a házért ha házasság alatt lett vásárolva. Ez közös tulajdon, hacsak nem igazoltan különvagyonból lett vásárolva.(örökség, ajándék) Az sem mérvadó, hogy a feleség nem dolgozott a házasság során, bár hozzáteszem, hogy munkahelyen nem dolgozott, de gondolom ellátta a háztartást, a gyerekeket gondozta... Vagyis dolgozott :) Közel 100 % az esélye az anyukának, hogy nála maradnak a gyerekek. Magyarországon igen rossz anyának kell lenni, hogy ekkora korú gyereket elvegyenek tőle. Kicsik még a gyerekek, nincs nekik sem beleszólásuk hol szeretnének lenni. Majd elmegy dolgozni, Te meg a magas jövedelmedből fizeted a gyerektartást+ családi pótlék, szja gyerekkedvezmény...
2016. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mégis mibe kerül anyunak egy állást felmutatni az első tárgyalásig?És most egészen biztosan keres. Onnantól kezdve,hogy van állása,a házasságotok alatt szerzett vagyon feleződik,ő van fölényben.Szerinted a bíróság simán lecseréli anyut egy új asszonyra?Pláne az új nőci meg szíves örömet vállal egy 6,meg 10 éves gyereket.Ugyan,,,
2016. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Van esélyed. Az én volt férjem is elperelte a gyerekeimet.....
2016. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!