Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mekkora az esélye annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak hogy az apa kapja meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Egy nő ismerősömnek tönkre ment a házassága, válnak! Elköltözött az egyik fiával(2 éves)a nagyobbik fiut(4éves) az apa erőszakkal tartja magánál, nem adta oda az anyának!

Az ideiglenes gyerekelhelyezés az lett hogy maradt az apánál a nagy fiú, a kicsi meg az anyánál!

Az anya nem drogos nem iszik igényes, új élettársa eltartja mert az anya gyesen van!


2010. febr. 17. 12:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Ez durva. Mi az hogy az apa erőszakkal tartja magánál? Ilyen ember az nem is apa. Ne a gyereken álljon bosszút Én úgy tudom, hogy a bíróság az anya oldalán dönt általában. De ilyen egy tulok apát... Az rendben van, haragszik a feleségére, nincs ezzel gond, de a gyerekek... És a 4 éves kisfiőra nem gondol? Ilyenkor nem is tudom, hogy a bíróság meghallgatja -e a gyermeket. Úgy tudom nem, de tiszta szívemből kívánom az anyának hogy sikerüljön. Nem támadn i akarom a tényt, hogy az apánál nem helyezhető el gyermek általánosságban, de amit itt olvastam, hogy erőszakkal ottartja a gyermeket (ideiglenes határozat ide vagy oda) a gyermek ezek szerint persz hogy az anyjával akar lenni...
2010. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%

Az egyik gyerek anyanal, a masik apanal lesz elhelyezve, szerintem nem fogja az apa megkapni mindket gyereket.

A no keressen munkat, es alljon a sajat labara, ugy nagyobb eselye lesz neki a birosagon a masik gyereket is visszakapni! Remelem nem szul az uj kapcsolataba megint, hiszen csak a gyerekek szenvednek igazan! Sajnos.

2010. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

12.57 ne húzd fel magad, nem ismered a körülményeket, mindenki úgy mesél el mindent ahogy akar...

4 éves gyerek mindkét szülőt szereti, általában nem azt jelenti az "erőszakkal tartja magánál" kifejezés, hogy üti-vágja a gyereket és rázárja az ajtót, hanem azt, hogy az anya kéri, az apa nem adja. A gyerek meg jól elvan, bár nyilván hiányzik az anyja. Fordított esetben meg az apja hiányozna, ebben nincs semmi.

Az, hogy az élettársa eltartja senkit nem érdekel, elhelyezésnél az anya saját helyzetét nézik! Ha rá van utalva egy másik emberre az nem jó.

Egyébként meg az ideiglenes elhelyezés azt mondta ki, hogy a nagyobbik gyerek az apánál marad... akkor nem értem hol van itt az erőszak???

2010. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
13.04 vagyok megint... arról nem is beszélve, hogy ha anyut most az élettárs tartja el, akkor azelőtt meg valószínű a férje tartotta el, akinél most a másik gyerek van. Kvázi az apa áll a lábán és el tudja tartani a gyereket, tekintve, hogy eddig kettőt tartott el, plussz a feleségét...
2010. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

szerintem az h a pasi erőszakkal tartja magánál az már egy rossz pont a bíróságon, esetleg ha máskor is erőszakos/agresszív (valószínűsítem), az megint felhozzható ellen.....

4 éves gyereknél amúgy is azt hiszem h az anyának ítélik, esetleg vannak kirívó esetek, szerintem ez nem az

nem vagyok jogász, ezért nem tudom, de védőnő, ügyvéd tud tanácsot adni.....apropó! gyámhatóság is közbeszólhat, erővel viszik el a gyereket az anyjához, ha kell

2010. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hát az történt hogy amikor elköltözött az anya, a férj nem adta oda a gyereket,a ruháit se adta oda kiszaggatta az anya kezéből.Amíg nem volt ideiglenes végzés addig az anya nem láthatta a gyereket mert az apa eltíltotta tőle! Most már ott tartanak hogy a 4 éves kisfiu az anyját apának hívja és amikor az anyához kéne menni a gyereknek üvőlt meg stb.

amúgy az anya gyesen van még 1 évig de azt mondta ha csak a munkán múlik a gyerekek sorsa akkor inkább bölcsibe adja a 2 éves kicsit és elmegy dolgozni

2010. febr. 17. 13:10
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

"inkább bölcsibe adja és elmegy dolgozni"

Micsoda önfeláldozás! :S

2010. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azért pártolom az anyát mert az apuka betegesen féltékeny volt. Az anyuka ment volna dolgozni de az apuka nem engedte inkább felcsinálta. Szerinted??? Sosem ölte volna meg a gyerekét( magzatát) az anya!!!!!!!
2010. febr. 17. 13:13
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
felcsinálta?? azt meg hogyan? :D ha a nő szedi a tabit (ha a férfi ne mhúz gumit) nehezen lesz terhes. azért egy nőt nehezebb átejteni így mint egy férfit
2010. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a kérdést nem rakta fel már az anya?Nem rég erre Írtam választ.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__67..

2010. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!