Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mekkora az esélye annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak hogy az apa kapja meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Egy nő ismerősömnek tönkre ment a házassága, válnak! Elköltözött az egyik fiával(2 éves)a nagyobbik fiut(4éves) az apa erőszakkal tartja magánál, nem adta oda az anyának!

Az ideiglenes gyerekelhelyezés az lett hogy maradt az apánál a nagy fiú, a kicsi meg az anyánál!

Az anya nem drogos nem iszik igényes, új élettársa eltartja mert az anya gyesen van!


2010. febr. 17. 12:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Mindegy most nem ezen van a hangsúly!

Engem csak az érdekel hogy miért kapja meg az apa a gyereket ha eltíltotta az anyjától és az anya ellen neveli? azt még nem is írtam, hogy nem is az apa van otthon a gyerekkel hanem a nagypapa aki mindennap piázik!

2010. febr. 17. 13:19
 12/22 A kérdező kommentje:

Lehet hogy már kérdezte! :-)

Látod, ő sem érti hogy miért van ez??

2010. febr. 17. 13:21
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
itt az ideiglenesen van a hangsúly, mert a bíróság nem ítéli egy erőszakoskodónak....az anya mozgasson meg minden követ, nem feltétlen pénz kérdése......mindent fel lehet hozzni....a kicsit meg nem csoda h megkeverték, az apja biztos nem szereti ha ilyet tesz vele. Pici (4 éves) gyereknek az anyja mellett a helye.....ha a bölcsi megoldás lenne, akkor 2 évest simán be lehet adni....legjobb családban is!!!
2010. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
hidd el minden esélye megvan az anyának, csak nem szabad hagyni, ha egyedül gyenge, bíztasd, támogasd!
2010. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hidd el én mindent megteszek! Az a baj hogy annyira ragaszkodik a gyerekeihez!A nagyobik fiut se adta bölcsibe! Annyira ügyesen csinálja a dolgait, ő tanított meg mindent a fiainak. rajzolt velük olvasott nekik...azért írom ezeket mert az anyuka amúgy 24 éves!!!!!!! az apa42
2010. febr. 17. 13:32
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki írta azt hogy "mekkora áldozat hogy ha berakja a gyereket bölcsibe" szerintem igen is nagy áldozat neki!

De én is mondtam neki hogy más választáősa nincs!!!

2010. febr. 17. 13:36
 17/22 anonim ***** válasza:
62%

24 éves két gyerekkel, munkája nincs, 42 éves az apa aki egy féltékeny és erőszakos állat, a nagyapa meg piál.

Csak gratulálni tudok a barátnődnek, hogy két gyereket is szült ebbe a fantasztikus kapcsolatba! Rengeteg felelősségérzetről tanúskodik...

2010. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen kicsi gyerekeket nem választanak szét egymástól, ha az anya nem kizárható, akkor mindenképpen ott helyezi el a bíróság a gyerekeket.
2010. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem az apanal is jo helye van a kicsinek, hiszen irod, hogy sokat olvas es rajzol vele, neki. Foglalkozik vele. A birosag azert dontott igy, mert latta, hogy az apanal is legalabb olyan jo helye van a kicsinek, mint az anyanal.

De amugy gondolom te az anya vagy, aki par nappal ezelott mar feltetted itt ugyanezt a kerdest. Ott azt irtad, hogy van az uj parodnak is 3 gyereke, meg a te 2 evesed igy mar egyutt 4-et neveltek.

Ket hetente hetvegen elmegy azert a pici is hozzatok?

2010. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%
Miért ne lehetne alkalmas egy apa is a gyereknevelésre?!
2010. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!