Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi az esélye, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy én kapjam meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés
A feleségem távolságtartó viselkedése miatt a házasságunk megromlott, és mivel ő ezen nem akart közös erővel sem változtatni, így a válás mellett döntöttem. Közben megismerkedtem valakivel, de nem az új nő az oka a válásnak. A feleségemmel 10 éve vagyunk együtt, de a 10 év alatt én tartottam el az egész családot. Jelenleg sincs munkaviszonya. A feleségemnek felajánlottam a házat, amiben éltünk együtt. Ez a ház házasságunk alatt lett vásárolva, amiért én dolgoztam meg. Ezt azért is tettem, mert szeretném, ha a gyerekek velem élnének, és hétvégenként egy már megszokott helyre tudjam vinni őket az édesanyjukhoz. Az elején anyagilag is támogatnám, mert nem számított rá hogy elhagyom, meg ugye a gyerekeket a semmibe nem engedhetném hétvégén. A gyerekek 6 és 10 évesek. A gyerekek szeretnek velem lenni, szívesen élnének velem és az új párommal. Én csak hétvégén dolgozom, így hétvégi apuka nem tudnék lenni. Az új helyen a gyerekeknek is minden szempontból jobb a körülmény (jobb a környék, az iskola, stb.). A feleségemmel még nem lehet megbeszélni, mert a válás miatt dühös rám, és nem lát tisztán. Szerintetek van rá esély, hogy velem maradhassanak a gyerekeim?
2016. márc. 31. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nincs sok, mert altalaban nem szoktak oket kiszakitani a megszokott kornyezetukbol es mivel gyerektartast kotelezoen fizetned a megszokott kornyezet plusz anyagi biztonsag mindent ver. Meg oszinten szolva kisgyerekek meg, nem hiszem hogy jot tenne nekik az hogy az anyjuktol elszakitva elnenek es egy uj not latnanak anya szerepben a mindennapi eletukben. Anyat meg csak hetvegen... azert ez kicsit arnyaltabb annal minthogy a hateves azt mondja hogy szereti az uj nenit.
2016. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka gyakorlatilag soha nem dolgozott.. Szerintem simán van rá esélyed.
2016. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz kérdés. A magyar bíróság eléggé anya párti és ahhoz, hogy tőle elvegyék a gyerekeket, sokat kellene ellene felmutatni.
2016. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

négis hogy tartotad fenn a családot ha csak hétvégén dolgoztál...

a gyerekeidnek nem kel egy fél perce megismert új anyuka és kézeld te se

2016. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a munkámat leírni, de jól keresek vele. Nekem ez az állandó munkám, nem alkalmi munka. :)
2016. márc. 31. 21:17
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Szinte nulla az eselyed! Szerencsere. Menj el ugyvedhez es o is ezt fogja mondani. Egyszeruen elkepeszto, egyesek azt hiszik, hogy egy snyat lecserelhetnek mint egy sakkfigurat... Felhaborito
2016. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

persze jól keresel az asszony meg maga az ördög te mint férfi az ártatlan bárányka....

unalmas már ez a sok stereotip kis görcs

2016. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Mivel férfi vagy, lényegében semmi. Sajnos ma Magyarországon az a bírói gyakorlat, hogy "a gyereknek az anyjánál a helye". A többi nem számít.
2016. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon esélyes. Az anyaságot akkor is előrébb valónak tartja a társadalom, ha az illető egy rossz anya. És pont lesz*rja, hogy apa nélkül sem jobb, mint anya nélkül, főleg ha fiú is van a gyerekek között.
2016. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit, van munkád, a ház a te neveden van?

Öregem innen csak egy nagyon hülye ügyvéd tudja elbukni.

A házat ne add neki, ha a te neveden van, hanem írasd rá a gyerekeidre, magadra pedig haszonélvezeti jog.

Anyuka meg mehet, a bíróság nem fog neki adni semmit. Se munka, se otthon.

2016. ápr. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!