Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A pasim otthagyta miattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim otthagyta miattam a csaladjat, de en mar nem szeretem, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szoval nehany szoban, 2 ev szeretosdi utan otthagyta a feleseget meg a gyerekeit, es osszekoltoztunk.Eleinte oriasi szerelem volt, de miota egyutt lakunk, rajottem, hogy abszolut nem illunk ossze, teljesen mas az erdeklodesi korunk, tuz es viz vagyunk.Rengeteget veszekszunk is, de szerinte ez az en hibam, mert mindenert kiakadok, de ez valahol igaz is.O kulfoldi, es itt lakunk az o varosaban, en utalom mar ezt a helyet is, mert persze minden tele van az o regi barataikkal, ismeroseikkel, stb.Elmenni innen nem lehet, mert ott vannak a gyerekek.Raadasul joval idosebb is nalam, en24 vagyok, o 40.Szoval oriasi hibat kovettem el, es most nem tudom, hogy masszak ki belole?Az az igazsag, hogy sajnalom otthagyni, mert vegulis miattam hagyta ott a feleseget, szoval egy nagy rakas sz.rnak erzem magam.De vele maradni sem akarok, mert egyszeruen nem szeretem mar.De em is ez az igazi gond, hogy nem vok bele szerelmes, mert meg ha a szerelem el is mult volna, nem lenne olyan nagy a problema.Az az igazan nagy baj, hogy o egyaltalan nem olyan, amilyennek en egy idealis pasit elkepzelek, vgy akihez hozzamennek, vagy akire fel lehetne nezni.teljesen mas dolgokat tartunk fontosnak az eletben, masok a celjaink, az ertekrendunk.Szoval en ugy erzem, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jovoje.Ti mi gondoltok errol?Tudom, most jonnek majd a nagy leugatasok, tudom, hogy nagyot hibaztam, de nagyon megbantam, es fizetek erte kokemenyen....:-(
2010. ápr. 3. 21:37
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Az én párom 41 a lánykája 27.Most készül felrúgni a családját. Nem találja a helyét.(a hülye)A lány is közölte neki nem kell, csak hancúrokra.De mégis bele kapaszkodik tőle akar mindent..............Én a helyedben mindent elkövetnék, hogy vissza találjon a családjához!
2010. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha válni akar, hadd váljon, elég, ha a szerető leszögezi, hogy akkor egyedül marad.
2010. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem tettél semmi rosszat, nem kényszerítetted (azt ugyanis nem lehet), hogy otthagyja a családját. Az ő döntése volt, neki kell vállalnia a felelősséget, és az elejétől pontosan tisztában volt vele, mit tesz.


Adj neki egy korrekt határidőt, amíkor el kell költözni tőled, pl. 2 hét vagy 1 hónap. Utána zárcsere.

2010. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Leirom neked, hogy én mit csinálnék:

Elmennék a volt feleséghez,bocsánatot kérnék, hogy miattam széjjelszakadt a családjuk. Valószinüleg nekik is voltak problémáik, mert nem csak egyedül én voltam a nagy csábitó, hanem én csak belementem. És ugyanezeket, amiket leirtál, elmondanám neki.

Megkérdezném, hogy tudna-e segiteni, hogy mit csináljak.

Nem a kökorban élünk, sokan örülnének, ha a férjük visszakapására lenne (hacsak 1%-nyi)esély.

2010. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Miért is kellene bocsánatot kérni a volt feleségtől??? Hülyeség, nem kell. Nem miatta ment tönkre a család. Már előtte is volt más szerető. Miért kérne segítséget? Hülyeség. Tudja ő a megoldást. Élni a saját életét. Mekkora buta tanács. :(
2010. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Sz*ar pasi, az sz*ar pasi. Ez meg az. Egy nőt sem tud megtartani és még hozzá egy ribanc faszi is.

Szakíts vele, ne légy hülye!


Ne tedd tönkre a fiatalságodat egy ilyen szemét mellett! Amúgy meg a felesége szerintem most örömtáncot jár, hogy megszabadult ettől a senkiházitól! Szabadulj meg tőle te is!

A pasi megérdemli! Ne csinálj magadból mártírt!

26.L

2010. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Hat, en biztos vagyok benne, hogy a felesege nem menne vissza hozza.Hulye lenne!Szerintem is az van, hogy boldog, hogy vegre elheti a sajat eletet.Bar o meg van rola gyozodve, hogy a ferje csak velem csalta meg, a tobbi norol nem tud.Ok mar vagy 15 eve egyutt vannak, es a pasi elmondasa szerint az elejetol kezdve mindig csalta, de ezt a no nem tudja.
2010. ápr. 6. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!