Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A pasim otthagyta miattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim otthagyta miattam a csaladjat, de en mar nem szeretem, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szoval nehany szoban, 2 ev szeretosdi utan otthagyta a feleseget meg a gyerekeit, es osszekoltoztunk.Eleinte oriasi szerelem volt, de miota egyutt lakunk, rajottem, hogy abszolut nem illunk ossze, teljesen mas az erdeklodesi korunk, tuz es viz vagyunk.Rengeteget veszekszunk is, de szerinte ez az en hibam, mert mindenert kiakadok, de ez valahol igaz is.O kulfoldi, es itt lakunk az o varosaban, en utalom mar ezt a helyet is, mert persze minden tele van az o regi barataikkal, ismeroseikkel, stb.Elmenni innen nem lehet, mert ott vannak a gyerekek.Raadasul joval idosebb is nalam, en24 vagyok, o 40.Szoval oriasi hibat kovettem el, es most nem tudom, hogy masszak ki belole?Az az igazsag, hogy sajnalom otthagyni, mert vegulis miattam hagyta ott a feleseget, szoval egy nagy rakas sz.rnak erzem magam.De vele maradni sem akarok, mert egyszeruen nem szeretem mar.De em is ez az igazi gond, hogy nem vok bele szerelmes, mert meg ha a szerelem el is mult volna, nem lenne olyan nagy a problema.Az az igazan nagy baj, hogy o egyaltalan nem olyan, amilyennek en egy idealis pasit elkepzelek, vgy akihez hozzamennek, vagy akire fel lehetne nezni.teljesen mas dolgokat tartunk fontosnak az eletben, masok a celjaink, az ertekrendunk.Szoval en ugy erzem, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jovoje.Ti mi gondoltok errol?Tudom, most jonnek majd a nagy leugatasok, tudom, hogy nagyot hibaztam, de nagyon megbantam, es fizetek erte kokemenyen....:-(
2010. ápr. 3. 21:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Az egyértelmű, hogy szakítanod kell vele. Ez kitűnik a soraidból. Még az is lehet visszamegy a családjához. (ha a felesége visszafogadja ezek után.... Ami megtörtént azon pedig ne rágódj, de vond le a tanulságot. S ne kövesd el mégegyszer ugyanazt a hibát!
2010. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Mint lehetőség egy van, továbblépni. Hibáztál, és? Más is szokott. Beláttad, tök jó! Lépj tovább! Szakítás, különköltözés. Tanulj a hibádból, ez a legtöbb amit most megtehetsz. Légy őszinte a férfihoz is, nem csak önmagadhoz. Sok erőt kívánok neked! ;)
2010. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálatból semmiképp ne maradj vele. Talán az lenne a legjobb, ha közölnéd vele az érzéseidet, és megmondanád neki, hogy szeretnél véget vetni ennek a kapcsolatnak...
2010. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%

Csak idézek "egy nagy rakas sz.rnak erzem magam".


Érezheted is. Ne haragudj, de akkor 22 évesen ebbe nem gondoltál bele mit is csinálsz.Tudnék még baroi sokat rni, de jönnek majd itt még 50en, akik ezt helyettem megteszik.

2010. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Valóban nem túl szép dolog, egy nős pasival összejönni, de attól még ne érezd magad nagy rakás sz..nak. Ő is hibás annyira, mint te. Gondolom nem kényszerítetted fegyverrel, hogy hagyja el a családját. Ez az ő döntése is volt. Ha már nem szereted, akkor mondd meg neki és hagyd el. Lehet, hogy a felesége visszafogadja és élnek tovább boldogan.
2010. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Igen más szerep szeretőnek lenni, mint azzal együtt élni, aki a szeretőd volt. Beszélj vele őszintén, ne tedd tönkre egyikőtök életét sem. A házasság is egy nagy lutri hidd el, abban is lehetnek válások, nem csak a szerető státuszban.
2010. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%

nem MIATTAD hagyta ott, hanem mert tönkrement a kapcsolatuk, és ő más ember után nézett.

DE a fő ok az ő kettőjük kapcsolatának a kudarca. anélkül nincs harmadik.

2010. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Attól még, hogy egy nős pasit szedtél össze... És ha nem lett volna nős? Akkor sem törvényszerű, hogy egy életre együtt kell maradnotok.

Ez van.

Az pedig egyértelmű, hogy szakítanod kell vele. Szánalomból ne maradj mellette, az egyikőtöknek se lenne jó.

2010. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az igazsaghoz az is hozzatartozik, hogy nem en voltam az elso szeretoje.Masokkal is megcsalta a feleseget.Ez is gaz, hogy nem tudok benne egyaltalan megbizni.Egyebkent tudom, hogy nagyon szemet dolog volt egy nos pasival kavarni, de tenyleg nagyon szerettem.Szoval hibaztam, na.Eloszor egy ev utan mondta meg a nonek, hogy van valakije, es oda is koltozott hozzam, de aztan egy het mulva hazacuccolt, mert hianyoztak neki a gyerekei.En teljesen osszetortem, de aztan ket honap utan persze visszafogadtam.Aztan a masodik ev utan mondtam neki, hogy fejezzuk be az egeszet, szoval szakitottam vele.Erre egy het mulva felhivott, hogy elkoltozott otthonrol vegleg.En mar akkor sem voltam teljesen biztos benne, hogy jo az, amit csinalok, de ugy voltam vele, hogy ha mar ugyis szakitottak, akkor mar olyan mindegy...
2010. ápr. 3. 22:13
 10/27 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogyha nem lett volna nos, akkor halal egyszeru lenne minden, akkor siman kidobnam.De azert igy nem olyan konnyu...
2010. ápr. 3. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!