Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A pasim otthagyta miattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim otthagyta miattam a csaladjat, de en mar nem szeretem, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szoval nehany szoban, 2 ev szeretosdi utan otthagyta a feleseget meg a gyerekeit, es osszekoltoztunk.Eleinte oriasi szerelem volt, de miota egyutt lakunk, rajottem, hogy abszolut nem illunk ossze, teljesen mas az erdeklodesi korunk, tuz es viz vagyunk.Rengeteget veszekszunk is, de szerinte ez az en hibam, mert mindenert kiakadok, de ez valahol igaz is.O kulfoldi, es itt lakunk az o varosaban, en utalom mar ezt a helyet is, mert persze minden tele van az o regi barataikkal, ismeroseikkel, stb.Elmenni innen nem lehet, mert ott vannak a gyerekek.Raadasul joval idosebb is nalam, en24 vagyok, o 40.Szoval oriasi hibat kovettem el, es most nem tudom, hogy masszak ki belole?Az az igazsag, hogy sajnalom otthagyni, mert vegulis miattam hagyta ott a feleseget, szoval egy nagy rakas sz.rnak erzem magam.De vele maradni sem akarok, mert egyszeruen nem szeretem mar.De em is ez az igazi gond, hogy nem vok bele szerelmes, mert meg ha a szerelem el is mult volna, nem lenne olyan nagy a problema.Az az igazan nagy baj, hogy o egyaltalan nem olyan, amilyennek en egy idealis pasit elkepzelek, vgy akihez hozzamennek, vagy akire fel lehetne nezni.teljesen mas dolgokat tartunk fontosnak az eletben, masok a celjaink, az ertekrendunk.Szoval en ugy erzem, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jovoje.Ti mi gondoltok errol?Tudom, most jonnek majd a nagy leugatasok, tudom, hogy nagyot hibaztam, de nagyon megbantam, es fizetek erte kokemenyen....:-(
2010. ápr. 3. 21:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
58%
Egy tökéletes házasságot ha megfeszül sem tudna egy szerető tönkretenni.
2010. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Még könnyebb, mert ő bizonyítottan hűtlen.
2010. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Ne szomorkodj! Tettél egy buta lépést, semmi több. Te csak a magad életéért vagy felelős. Lépj tovább, légy boldog! Fiatal vagy még! Különköltözés legyen az első lépés. Aztán egy kis gondolkodás, mit miért is csináltál, mit tanultál belőle. Fel a fejjel! :-)
2010. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
33%
tönkretettél feleslegesen egy családot. Grat hozzá, megvan a színvonal.
2010. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%
a házasságukat az a kettő tette tönkre, akik benne voltak. a szerető ennek a tünete. semmi köze hozzá, nincs felelőssége. az ő dolga, hogy kikezdett veled, meg másokkal. a te dolgod, hogy addig legyél vele, amíg jól esik.
2010. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%

ez is csak egy kapcsolat. házasságokat meg egy szerető sem tud tönkretenni. az én kapcsolatomba is próbálkoztak már be, főleg nők a páromnál. rájuk se nézett. egy stabil párkapcsolatot ne lehet tönkretenni, ha oda befér egy szerető, akkor sz@r van a palacsintában.

24 évesen pedig ne agyalj ennyit. agyalt volna a párod, amíg házas volt, hogy a biztos családját, az életét nem hagyja ott. ha nem jó, akkor mond meg neki és szakíts. utálom a nézetet, mely szerinte a szerető a hibás. nem, a házas fél is az. ne legyen neked nagyobb a bűntudatod. ne élj olyannal, akivel nem jó, elvégre 24 vagy, előtted az élet.

2010. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%
semmi sem a szerető "hibája".
2010. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy olyan érzésem,hogy addig volt érdekes a pasi neked,amig tiltott gyümi volt,nem? Most hogy már a tiéd,nem kell. Nem Te vagy az első.Ez tiszta pszichológia. Lehet hogy ez egy hatalmas fellángolás volt,de mára kihunyt a dolog részedről.Tisztázd magadban,hogy tényleg a férfit szeretted vagy inkább az vonzott hogy idősebb,érettebb nálad és sikerült elcsavarnod a fejét? Hm? Tudom miről beszélek mert én is beleszerettem egy családos férfiba,korban is hasonlóak vagyunk.Csak annyi különbséggel hogy mi rövid ideig voltunk együtt és közölte hogy inkább a családját választja. Nekem a szívemet törte össze. De így belegondolva,lehet hogyha elértem volna amit akarok,és az enyém lett volna,ugyanezt érezném most mint Te,mert mi sem illetünk össze a testi vágyat kivéve.

Visszatérve a te esetedre, nem kellett volna otthagynia a csládját,szerintem. Ha megmaradtok a szeretős státuszban,talán még ma is odalennél érte,nem? ezen gondolkozz el. Más valakivel együtt élni,látni a kiábránditó dolgait,a koszos zokniait, stb,mint amikor szeretőként csak a legjobb tulajdonságokat kapod belőle. 28/L

Mik azok a tulajdonságok egyébként amik miatt úgy érzed,nem akarsz vele élni?

2010. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nem ismertétek egymást igazán, amíg csak a randikon találkoztatok.
2010. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem mar akkor sem lennenk egyutt, ha meg a csaladjaval lenne.Eleinte azert tetszett, mert en imadom a nagydumas, vagany pasikat, akik a tarsasag kozeppontjai-o pont ilyen.De miutan jobban megismertem, egy-ket dolog elkezdte szurni a szemem, pl hogy nem szeret olvasni, nem erdeklik a muveszetek, allandoan akciofilmeket bamul, amiket en utalok, szoval az eg egy adta vilagon semmi kozos nincs bennunk.En valahol eleg butanak tartom ot, de ez eleinte nem erdekelt, mert tok jokat buliztunk egyutt.Mara mar egyaltalan nem tudunk mirol beszelgetni.Azert vacillaltam annyit, hogy otthagyjam-e vagy sem, mert egyebkent nagyon megbizhato, lehet ra szamitani( ugy ertem, rendesen dolgozik, mindenem megvan mellette stb.)szoval ilyen szempontbol nagyon normalis.
2010. ápr. 4. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!