Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén a férj elveheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén a férj elveheti az anyától a nagyobbik gyermekét ha kiderül hogy a kissebbiknek nem ő az édesapja?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 14:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Csak ezzel az indokkal nem hiszem.

Ahoz, hogy egy anyától elvegyék a gyereket több kell, pl. drog/alkohol probléma, prosti viselkedés, stb.

Amiatt, hogy félrement annó, nem hiszem, feltéve, hogy minden más körülmény megfelelő.

2010. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
48%
Úgy lenne igazságos ha elvehetné, eleve sokszor igazságtalanul az anyának ítélik a gyermekeket olyan esetben is, amikor az apák abszolút alkalmasabbak lennének, hát akkor egy ilyen ribanctól minimum hogy el kellene venni a gyerekét, ill. nem őtőle elvenni, hanem az apának adni gyermeknevelés jogát, anyucié pedig maradjon a láthatás. Micsoda egy szemét nők vannak! És akkor évekig orránál fogva vezette a férjét, miközben egy másiktól gyereket szült. Hányingerem van. (38/N): mielőtt bárki azt hinné hogy ezt egy férfi írta.
2010. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
59%

A mai bírósági gyakorlatban,ha egy nő szeretőt tart,attól még alkalmas a gyerekek erkölcsi nevelésére!Elég gyalázat ez a mindenáron anyapártiság.Nem a gyerek számít,csak az anya.

35/N

2010. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
15:53 már miért lenne úgy igazságos? A te igazságod a düh! Még jó, hogy nem te döntöd el! A bíróságon majd döntenek ki alkalmasabb a gyereknevelésre.
2010. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítő válaszokat! Az ítélkezésekre nem vagyok kíváncsi hisz nem tudtok mindent ez a dolognak csak egy része.

Aki segíteni tud annak köszönöm. Várom még a további válaszokat.

2010. márc. 5. 16:03
 6/33 anonim ***** válasza:
36%

15:53 vagyok, 15:59-nek: nem gondolom hogy egy ribanc alkalmas a gyereknevelésre: mindenkinek joga van akárhány gyereket szülni akárhány férfitól, de előbb fejezze be az előző kapcsolatát, váljon el, aztán jöhet a következő gyerek. Mit fog az a gyerek tanulni attól a nőtől? Bár nem is tudom hány éves a kisebbik gyerek, de ha már úgymond értelménél van, mit gondolsz mi fog a kis lelkében lejátszódni amikor anyuci megmondja neki, tudod kisfiam akit születésed óta ismersz, aki babusgatott, szeretett és akit apunak hívtál, ő egy vadidegen, mert anya mással is kefélgetett... az igazi apukád még nem is ismered...

Hááátt... gondolkozzunk egy kicsit.

2010. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
16:06 A düh, a harag nem jó tanácsadó! A kérdező jelezte, hogy nem részletezni mi történt, így ítélkezni nem is lehet, sőt nincs is jogom/jogod. Vélemény formálása során megismerhetjük az ember egy kis részét. Én nem barátkoznék veled. Megsúgom, hogy én elég későn tudtam meg, hogy az apán talán nem is az apám biológiai értelemben. És?! Nem volt lényeges.
2010. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
"Kedves" 15.53-as! Ha megkérhetlek inkább ne írjál és fejezd be a ribancozást, én sem minősítelek téged a válaszaid után. Örülök hogy te egy tökéletes hibák nélküli ember vagy egy tökéletes világban! További sok boldogságot ehhez!
2010. márc. 5. 16:16
 9/33 anonim ***** válasza:
48%
Kedves kérdező, 15:53-as vagyok, akkor ezek szerint te az anyuka vagy, érdekes hogy úgy tetted fel a kérdést, én azt gondoltam az apuka (vagyis a nem apuka) kérdez... ezek szerint te se lehetsz annyira büszke magadra, és persze hogy nem osztod meg velünk a részleteket. Nem ítélkezni akartam és tökéletes sem vagyok. Az utolsó hozzászólásom se írtam volna le, de szinte egyszerre írtunk, és utána láttam már, hogy szóltál ne írjak. De én se barátkoznék veled, így kvittek vagyunk
2010. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok, bocsánat, most látom, nem a kérdező nem akar barátkozni velem - bár valószínű ő sem - ezért az utolsó mondat storno.... az előzőek nem.
2010. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!