Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elváltak mi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elváltak mi volt a kiváltó ok? És hány év után váltatok el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
20 év után váltam el, a férjem alkoholista lett. Persze már fiatalon is ivott, de azt hittem megváltoztathatom. Tévedtem! Azóta egyedül vagyok, de nem bántam meg semmit sem!
2010. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Agresszív és rosszindulatú volt, teljesen elnyomott, mindig csak szidott, néha meg is vert valamikor a gyerekünk előtt. Meguntam és 5 év után elváltam. Életem legjobb döntése volt. Azóta férjhez mentem egy igazi aranyemberhez, akivel nagyon boldogok vagyunk és várjuk a közös babánkat.
2010. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
Látom, mind csak hölgy válaszolt. Én hapsi vagyok, és érdemben nem tudok a kérdésre válaszolni. Nem iszok nem dohányzok, a pénzt én osztom be. 45 éve vagyunk együtt. 2 gyerek, és majdnem 3 unoka. Csak azért ragadtam billentyút, hogy amit leírtatok, annak talán oka van. Gondolok arra, hogy a pasitoknak megvolt mindene, amit egy férj elvárhat? Nem e azért nőzött, vagy ivott, mert valami hiányzott? Bocsi, csak kérdeztem. Akinek hajlama van rá, azzal nincs mit kezdeni....
2010. febr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

19 év házasság után váltunk el, úgy,

hogy az első tárgyalás éppen a házassági évforduló napjára volt kitűzve.

Igaza van az előttem kérdezőnek.

A volt feleségem bennem kereste a hiba okát, amiért félre léptem.

Nem volt hajlandó beismerni, hogy egy házasság megromlásához sok minden vezet.


41/F

2010. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szüleim 7 év után, mert apám csalta anyámat, és az a nő, akit épp kifogott, úgy döntött, nem lesz "pótlék".
2010. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
73%
10 év után váltunk el, mert a férjem ott hagyott minket egy kis ribiért, aki egész nap illegette magát előtte, és azt mondta neki, miért ne lehetne elválni. A férjem meg bedőlt neki és elhagyta a két szép gyerekét. Pedig szépen éltünk, előtte szerettük egymást, de 10 év után már nem lángolással. Ő meg azt hitte az új csajra, hogy itt a nagy szerelem ami nem fog elmúlni. Hiába mondta neki mindenki, hogy téved. Aztán rá kellett jönnie, hogy a többieknek volt igazuk. Én meg újra férjhez mentem és szültem még két szép gyereket, most pedig boldogan élünk együtt a négy gyerekkel.De azért az én lelkemben kitörölhetetlen nyomot hagyott az, hogy így le tudott írni minket.
2010. febr. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!