Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esélyem, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, hogy valaki normális férfinak kelleni fogok úgy, hogy mástól van gyerekem?

Figyelt kérdés
Ugyan nem vagyok házas,de együtt élünk a párommal,akitől van egy 8 hós fiam. Én már hónapok óta ezen agyalok,hogy szakítok, mert undorító a kapcsolat..22 éves vagyok, és annyira rossz érzés, hogy azt gondolom, nem fogok kelleni egy normális férfinak se (azért írok férfit,mert sokan mondják,hogy a korombelieknek úgysem fogok kelleni, max. 30on felül,amit nem is bánok,mert utálom a korombeli kisfiúkat, akik éretlenek, mint a 15 évesek).. a külsőmmel hála isten nincs gond..szexuális életünk 0, tisztelet egymás iránt 0, napi veszekedések száma végtelen,képesek vagyunk mindenen összekapni..szóval mindent összevéve nagyon félek egy ekkora lépéstől..nem hiszem el, hogy valakinek kelleni fogok így..max csak szexre.. olyan rossz.. :( nektek mi a véleményetek erről?
2014. nov. 26. 12:54
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
67%
Nekem minden exem gyerekes nő mellett kötött ki, van aki még közös gyerekre is vállalkozott. sőt a családban több férfi is gyerekkel együtt vette el a nőt. Szóval nincs miért aggódnod ezen a téren. Amúgy is sok az olyan férfi aki nem akar saját gyereket, másé meg nem zavarja.
2014. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
28-as! Én nem pontozlak le, Te vagy egy jó példa arra, hogy a negatív véleményt is le lehet írni teljesen kultúráltan, anélkül , hogy a másik lelkébe gázolnál, nem úgy, mint a 29-es válaszoló, aki idézőjelben hívott csak nőnek, és csupán 2-3 kommentből meg tudta állapítani, hogy gyerekes vagyok. Gratulálok :)
2014. nov. 26. 19:17
 33/39 anonim ***** válasza:
44%

Most átgondolom. Te megállapítod a korodbeliekről, hogy gyerekesek csak a korukból, az rendben van. Én megállapítom a te kommentjeid alapján, hogy az vagy. Az már nincs rendben. Ráadásul felteszel egy teljesen magától értetődő kérdést. Mintha megkérdeznéd, hogy a 2 több az 1-nél?


Egyébként, ha te hívhatod kisfiúnak a korodbelieket, akkor én nevezhetlek "nőnek", ugyanis te is csak kislány vagy.

2014. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem vannak olyan kapcsolatok, amiket nem érdemes folytatni valamilyen okból. De, ha csak símán egyedül van valamiért egy Nő gyerekkel, Ő is vágyhat még teljes életre.

Egyszer mondtam is, hogy be van építve a Nőkbe, hogy a gyereknek apa kell, neki meg férj. (Nem csak a pénz miatt.) A Nő mindenképpen családösszetartó, ehhez pedig férj, társ kell. Érdemes Pap Gábort hallgatni a youtube-on, erről a témáról. Sok egyedülálló anyuka van, és nekik ne legyen senkijük, mert valami elromlott az előző kapcsolatban(mindegy ki hibájából)? Én jobban örülnék, ha senki nem lenne egyedül. Persze, nem mindenki akarja a más gyerekét, de azért nem kell megijedni ettől.

2014. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
19%

tegnap 19:17


Kérdező 28-as vagyok.Ami még lemaradt az előző irományomból,ezzel lehet megint nem leszek népszerű,de maximum szexkapcsolatot tudnék elképzelni egy ilyen esetben.Láttam már ilyet,a dolog működött,nekik jó volt így a dolog.De ez nyilván emberre válogatja és csak akkor működik ha ezt mind a 2 ember tudja kezelni.

És többnyire az van hogy valójában az olyan fiatal anyukáknak,főleg ha hanyagolja a pasijuk szexterén is,akkor nagyon sok esetben a szex hiányzik.Csak maguknak sem valják be.Ezzel nincs is baj,ilyen fiatalon fontos a szex hogy az ember nőnek érezze magát.Szóval ezzel semmi baj nincsen,ha mind 2 ember normálisan tudja kezelni ezt a dolgot.Le lehet pontozni:)

2014. nov. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

33: Ember használd már az agyad..Szerinted én csak úgy a levegőbe mondogatom a korombeli fiúkra, hogy gyerekek? Képzeld nem, mert lehet, hogy meglepő ez számodra, de a legtöbb fiúismerősöm korombeli, a kortársaim. Mily meglepő fordulat ez. Az meg, hogy reagáltam a kommentedre, és neked ez nem tetszett, egyből vissza kellett ugatni valamit, okoskodni..ez hány éves szint akkor, hogy leállsz a gép mögé bújva veszekedni, vitázni egy "kislánnyal" ? ;) offold magad, ne gyere ide névtelenül veszekedést generálni, mert nevetséges..

28-as, én azért nem gondolom ennyire reménytelennek a helyzetet, hogy csak szexkapcsolat lehet majd a jövőben, azért a kommentek alapján látom, hogy sokan úgy gondolkoznak, hogy nincs minden veszve..:)

2014. nov. 27. 09:17
 37/39 anonim ***** válasza:
52%

ma 09:17


28-as vagyok.Nem mondtam hogy veszve van,egy szóval nem mondtam.Én magamról beszéltem,annak ellenére hogy én is a rendes kapcsolatot preferálom,de ha nem lenne senkim és mondjuk neked se,akkor ha jól és helyén tudja kezelni,hogy ne csak kihasználásról szóljon,hanem korrekt legyen egymással két ember,ez is járható út.Mint írtad a szex is hiányzik,ha olyan ember vagy akinek sokat jelent a testiség,akkor lehet kompromisszumot kötni,korrekt szabályok mellett,hogy senkinek ne legyen rossz.Mert teszem azt,2-3 évig nem találsz olyat pasit,akkor nem fogsz addig szexelni?De találd meg én azt kivánom neked,egyszerűen csak nehezebb dolgod lesz,ami persze nem lehetetlen.

2014. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
45%

Túl agresszív vagy a hormonváltozásoktól. Sajnos így nincs esélyed. :-(


Tűrni kell a kritikát nem csak osztogatni. Állj a sarokba kisasszony! :-)

2014. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Szeretnek irni neked egy kis biztatast!

En 22 evesen szultem. Hazassagba. Hat annyit is ert. Igazabol tok mindegy. A baba utan teljesen megvaltozott az exem, pedig o akarta jobban a picit. Egyik hazugsag a masik utan, egyaltalan nem torodott velunk, lelki terror stb stb..

Szerencsere szules utan meg jobban neztem ki es gyerek ellenere ragadtak ram a pasik. Es ugy dontottem, hogy nem vagyok hajlando lelki terrorban leelni az eletemet. Vegul itt gyk-n megismertem valakit tok veletlenul. Eloszor hozza leptem le az exemtol gyerekestol. Szerettem ot egy darabig de a szulei nagyon befolyasoltak es elmult iranta amit amit ereztem.

Az en nagy szerencsemre munka utan mindig beultem egy sorozobe meginni egy jegeskavet mielott "hazamentem". Az ott dolgozo pultos lannyal nagyon jo baratsagba lettunk. Es egy tok veletlen esemeny miatt az o haverjaval jottem ossze, aki mostanra mar a ferjem es van egy kozos baba is. Abszolut nem zavarta, hogy van mar mastol egy lanyom. Pedig zavarhatta volna, hiszen meg hivatalosan nem voltam elvalva sem, eleg bonyolult volt minden es a mai napig az, mert az ex nem fizet gyerektartast, feljelentettem, letartoztattak, azota fenyegetozik, hogy kinyir.. De mindennel egyutt vallalt engem, es neki sincs gyereke a kozos baban kivul, es meg fiatalabb is nalam! O 24 en meg 26 eves vagyok.

Bocsi a kisregenyert, csak azt akartam ezzel irni, hogy akarmikor talalhatsz olyat aki gyermektelen, nem elvalt stb. A ferjemnek is olyan baratai vannak akik szinglik es nem odzkodnak attol, ha a nonek mar van gyereke. Siman van eselyed!

2014. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!