Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig kell "ugrálnia" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell "ugrálnia" egy férfinak a nőért, mi a normális?

Figyelt kérdés

Randizok egy lánnyal, most lenne az 5. randink kb.


Kicsit kezd "elegem lenni" abból, hogy állandóan én hívom, keresem, szervezem a randikat, én fizetek, stb.


Nem elvárom, hogy Ő (is) fizessen, de normális talán, ha az első kettő-három randi után, már esetleg megpróbál Ő meghívni valamire. Lehet eleinte még elutasítanám, és ezt szeretné is hallani, nem gond, de a gesztus hiányzik.


Leginkább viszont az zavar, hogy folyton én hívom. Randik voltak, csókolózások meg simogatások, taperolás, de még nem jutottam el vele az ágyig. Ezt sem siettetem, de valahol már úgy érzem itt lenne az ideje.


Tetszünk egymásnak nagyon, és érezhető, hogy kíván Ő is engem, de komoly kapcsolatot akar, és nem akarja elkapkodni a szexet ezt még az elején mondta is.

Jó rendben, nem kapkodunk, de most már ismer valamennyire, én is Őt, mi történik ha lefekszik velem? Semmi. Nem fogom lerázni utána, eszemben sincs, nagyon jól megvagyunk stb.


A szex is még oké, hogy várat magára, de hívjon már Ő engem, hogy gondolt rám, hiányoztam, stb. vagy akármi, de semmi. Csak a munkájával van elfoglalva, és ha van szabadideje, és én nem keresem, akkor meg talál munkát a munkája mellé is, bevállal otthon melókat. Ezenkívül, most elkezdett nyelvet is tanulni, így még kevésbé jut rám idő.


Mit csináljak? Érzem ,hogy tetszem neki, meg kíván is, de mégis olyan langyos ez az egész, mintha neki nem lenne akkora igénye a gyakori találkozásokra meg a gyakori intim együttlétekre, vagy nem tudom, csak találgatok.

Más férfiakkal nem kavar, arról tudnék, közös a baráti körünk egy része, és a barátnői közül vannak aki mindent elmondanak nekem, ami körülötte történik.


Egyszerűen nem értem miért ilyen "lassú"? Vagy én vagyok túl gyors és én akarok túl hamar mindent?



2014. márc. 3. 14:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Addig kell ugrálnod, amíg engeded, hogy ugráltasson.
2014. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
én a randikon kb sosem fizetek :D nem vagy valami kreatív és gazdaságos.
2014. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

5 randi után még nem lefeküdni szerintem teljesen normális.

Vagy neked csak arra kellene a hölgy? Akkor mondd meg neki, hogy nem párkapcsolatot akarsz, hanem csak egy strigulát.


Te vagy a férfi, neked kell udvarolni, nem a lánynak.

És igen, túl gyors vagy, és túl hamar akarsz mindent. Tessék időt adni, átélni a VÁGYAKOZÁST, a VÁRAKOZÁST.


És miért kérnéd meg arra, hogy ő hívjon meg, ha úgyis elutasítanád? O.o


Jajj, ezeket a játszmákat kéne kihagyni....

2014. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Amíg eleged nem lesz belőle, neked kell eldöntened meddig "mész el". Ha neked ez terhes bár megértem, ha még csak jelét sem adja, lehet ,hogy ez tetszik neki van egy pasi aki ide-oda elviszi ,meghívja erre-arra, a nők ezt imádják.

Ha nem annyira komoly ,eleget raktál a buliba, dobd.

Ha komoly, akkor meg csak rajtad múlik ,megvárod -e mi lesz.

2014. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megpróbálnám, hogy egy ideig nem hívogatom, nem keresem, nem szervezek semmi programot, kíváncsi lennék, ő jelentkezik-e, érdekelné-e mi van velem. Ha nem, hagyd a pic.sába.
2014. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

3: nem érted. Ha azt mondja pl. hogy fizet most Ő, vagy szeretné a maga részét fizetni, akkor első ilyennél, nem engedném még, de normális nőt egy idő után zavarja, hogy mindig meghívják, és második alkalommal is felajánlaná, hogy vagy Ő fizessen, vagy legalább a saját részét Ő stb. akkor már utána hagynám, meg felváltva meg stb. nem vagyok skót, de hülye sem.

Látod a fenti hozzászólásoknál van aki már most hülyének tart, hogy ennyire régimódian játszom az udvarló férfi szerepet, és én hívom meg a lányt mindenre.

Ha nő lennék engem is zavarna egy bizonyos idő után, hogy mindenre meghívnak, és én sem hagynám.


Nem csak megfektetni akarom, de ez is hozzátartozik a dolgokhoz. Hogy komolyra forduljon egy kapcsolat ez egy vízválasztó, miért kellene halogatni, ha mindketten kívánjuk a másikat? Ez csak egy női mesterkélt viselkedés, nem természetes és nem ösztönös, csak ez ilyen erkölcsös "képmutatás", ami egy pár alkalommal még elmegy, hogy a hölgy ne érezze magát qurvának, de egy idő után már Ő sem gondolhatja komolyan, hogy ez normális.

Nem az oviban vagyunk, és nem szoktam egyéjszakás kalandokba belemenni (már).

2014. márc. 3. 14:43
 7/24 A kérdező kommentje:
5: lehet hogy igazad van. Sok veszteni valóm nincs.
2014. márc. 3. 14:44
 8/24 A kérdező kommentje:

A másik meg az, hogy már mindenhol voltunk.

Kávézó, cukrászda, söröző, étterem, mozi, most már lassan nem tudom hová vigyem, mert én már úgy érzem, hogy az intimitásé lenne az idő, meg hogy kettesben legyünk. Persze mehetünk még millió helyre, meg nekem van fantáziám, és ha jobb idő lenne akkor még inkább lenne, de most már jó lenne, ha azt érzeném, hogy mondjuk Ő akar valamit szervezni kettőnknek. Esetleg nem akar elmenni sehová, hanem felhív és kettesben maradunk, ha nem akar szexet, nem mászok rá, stb. csak csináljon már Ő is valamit.

2014. márc. 3. 14:48
 9/24 anonim ***** válasza:

"Ha azt mondja pl. hogy fizet most Ő, vagy szeretné a maga részét fizetni, akkor első ilyennél, nem engedném még, de normális nőt egy idő után zavarja, hogy mindig meghívják, és második alkalommal is felajánlaná, hogy vagy Ő fizessen, vagy legalább a saját részét Ő stb. akkor már utána hagynám, meg felváltva meg stb. nem vagyok skót, de hülye sem. "



Ja értem, ebben igazad van.



"Nem csak megfektetni akarom, de ez is hozzátartozik a dolgokhoz. Hogy komolyra forduljon egy kapcsolat ez egy vízválasztó, miért kellene halogatni, ha mindketten kívánjuk a másikat?"


Nem mindenki akarja elkapkodni. Mi majdnem másfél hónap ismerkedés után feküdtünk le először. Addig pedig nagyon sok beszélgetés történt. Én sem akarok olyannal lefeküdni, akibe nem vagyok szerelmes, aki szerelem nélkül képes rá, az nincs rendben.



"Ez csak egy női mesterkélt viselkedés, nem természetes és nem ösztönös, csak ez ilyen erkölcsös "képmutatás", ami egy pár alkalommal még elmegy, hogy a hölgy ne érezze magát qurvának, de egy idő után már Ő sem gondolhatja komolyan, hogy ez normális. "


De igen, mint írtam, nem minden lány kapható meg pár randi után, van, aki többre becsüli magát, és fontos neki, hogy szerelmet érezzen a másik iránt, és szerelmet is kapjon.

2014. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A másik, hogy odaállsz elé, és megkérdezed, hogy akkor most mi a péló van? Mert nem futsz feleslegesen köröket, ha nincs értelme.
2014. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!