Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, ha úgy gondolom,...

Normális, ha úgy gondolom, hogy a férfinak kell először a csókot kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs gond ezzel a felfogással, de miért ne kezdhetne a nő neki épp ugyanúgy? :)
2013. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze, most pedig etesd meg a jószágot
2013. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Normális, ha ezt gondolod, miért lenne az? Ahogy az is normális, hogy én meg azt gondolom tök mindegy ki kezdeményez, ha meg van a vonzalom. N
2013. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már ketten is nyomják az N-t a hozzászólások végén? :Dd
2013. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Normális. L
2013. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Maradjunk annyiban, hogy kezdeményezzen a férfi ABBAN , először abban, hogy odamegy a nőhöz és elhívja valahová. De ha már randi van ott a nő is kezdeményezhet onnantól bármit.
2013. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nem feltétlenül egy fiúnak kell kezdeményezni, ha esetleg egy olyan ember, aki nem túl nyomulós, akkor szerintem nem árt ha a lány kezdeményezi, összegezve, teljesen mind egy, normális az ha így gondolod :).
2013. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond.


Bár ha te nyitsz abban is 1000 lehetőség rejlik. Legalábbis én imádtam odaállni a pasi elé, szépen lábujjhegyre álltam, hogy a szánk egy magasába legyen, majd szép lassan közelítettem a számat felé.

Akkor éreztem ,hogy a srác visszafojtja a lélegzetét. Én még egy idegőrlő pillanatig elmosolyodtam, majd gyengéden megcsókoltam...

istenem azok a régi szép idők. Úgy szerettem így játszani. Kivárni azt a feszült pillanatot.


Hidd el ennek is megvan a varázsa :)

2013. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha olyan a pillanat, akkor az is belefér, ha a lány kezdeményez.

Mondjuk a mi első randinkon én hiába nyomtam már bele a képem a pároméba (nem filozofáltam azon, hogy illik-e, csókot akartam és kész), csak lesett nagy szemekkel, és nem mert megcsókolni... :D Azt hitte, nem akarom...(helyzetfelismerése ilyen téren nulla)

2013. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, de ha valaki kezdeményezi nálad ne lepődj meg :D
2013. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!