Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Buliban tánc közben ismerkedés...

Buliban tánc közben ismerkedésnél, mit kell mondani a lánynak hogy alakuljon valami kapcsi? Ha tetszik a lány akkor begörcsölök és nem merek kezdeményezni.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy mit lehet ennyit beszélni akkor :)) Gondoltam hogy esetleg gyakorolni valami ismerős de csak barát csajszival, de ilyenem nincs. Akkor gondoltam hajtsak olyan lányra aki nem tetszik és akkor nincs tétje nem izgulok, de az meg átverés lenne. Kinek milyen recept vált be?

2013. jan. 16. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha tudtok egyáltalán beszélgetni a hangos zenétől, akkor először is az általános kérdések: hogy hívják, hol lakik, hova jár suliba, mit csinál szívesen a szabadidejében stb. Úgynevezett "csajozós dumákra" nincs szükség! Olyan dolgokról beszélgess vele, amikről bárki mással is. Nem olyan vészes, hidd el :-) és a lány is biztos zavarban van :-)
2013. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát..ööö... ha tetszel neki, akkor tök mindegy mit mondasz.
2013. jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem kapásból hagyd el a "kapcsi" szót...nem vagy hombár ;)


a másik amit szintén ne próbálj hogy odamész hozzá az ruhatárnál és elkezdesz nyávogóan beszélni, hogy "uhh itt lehet a legjobban ismerkedni, xy vagyok és itt lakom, téged hogy hívnak hol laksz?" Velem ezt eljátszotta egy csávó elröhögtem magam és ott hagytam...mint egy macska úgy beszélt :D


Gyakorolni ezt nem tudod, ennek spontán kell jönnie. először próbálj meg vele szemkontaktust fel venni és ha benne van a csaj, akkor szép lassan "araszolj" felé táncolva, ha nem megy el akkor oda mehetsz hozzá és akkor sem lök el akkor tudsz is vele táncolni, utána meghívhatod egy üdcsire és tudtok beszélgetni. Ilyen egyszerű ;)

2013. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Kapcsit akarsz? Netán buzcsi vagy??? Mert hogy egy oltári nagy lúzer vagy, az már a kérdésedből nyilvánvaló!
2013. jan. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!