Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esélyem, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, hogy valaki normális férfinak kelleni fogok úgy, hogy mástól van gyerekem?

Figyelt kérdés
Ugyan nem vagyok házas,de együtt élünk a párommal,akitől van egy 8 hós fiam. Én már hónapok óta ezen agyalok,hogy szakítok, mert undorító a kapcsolat..22 éves vagyok, és annyira rossz érzés, hogy azt gondolom, nem fogok kelleni egy normális férfinak se (azért írok férfit,mert sokan mondják,hogy a korombelieknek úgysem fogok kelleni, max. 30on felül,amit nem is bánok,mert utálom a korombeli kisfiúkat, akik éretlenek, mint a 15 évesek).. a külsőmmel hála isten nincs gond..szexuális életünk 0, tisztelet egymás iránt 0, napi veszekedések száma végtelen,képesek vagyunk mindenen összekapni..szóval mindent összevéve nagyon félek egy ekkora lépéstől..nem hiszem el, hogy valakinek kelleni fogok így..max csak szexre.. olyan rossz.. :( nektek mi a véleményetek erről?
2014. nov. 26. 12:54
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
71%
Mint mar valaki irta. Ne a kovetkezo pasin agyalj, hanem azon, hogy hogyan tovabb.
2014. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
63%

Hát ezért kell megnézni, hogy kinek szülünk, milyen embernek. Ismerkedni, nem azonnal ágybabújni. Ha normális, ha jól viselkedik, akkor össze lehet házasodni, és később jöhet a baba.

Meg vannak zavarodva az emberek, fordítva csinálnak mindent. Összeköltözés mielőbb, gyerekszülés, majd egyszer talán házasság.... borzasztó. A gyerek issza meg a levét.

2014. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
köszi a normális kommenteket, főleg neked 9-es! jól esnek a bátorító szavak, miszerint nincs minden veszve.. leírom az előzményeket..mikor kiderült,hogy terhes vagyok tőle, akkor előtte 3 héttel költözött el tőlem, és nem az én kérésemre, hanem magától.. kiderült a gyerek, és lehet hülyének nézni , meg szidni, de az ösztönök azt súgták, hogy adjak még1 esélyt a kapcsolatnak, mert miért is ne, mindenki érdemel egy 2. esélyt. ( természetesen Ő is újra akarta kezdeni) aztán megszületett a Baba, odáig minden tök jó volt..a szex, a mindennapok, nem is voltak veszekedések..és onnatól, hogy szülők lettünk, minden elkezdett romlani..mindketten fáradtak, ingerültek voltunk, türelmetlenek a másikkal..napról napra rosszabb lett minden..rengetegszer leültünk megbeszélni, hogy kinek min kellene változtatni, de semmi..nem látom rajta, hogy változtatna , ezért én sem fogok, sőt, már nem is akarok, egyedül meg nem tudok már tovább küzdeni ezért a kapcsolatért.. és igazatok van, hogy azon kellene agyalnom, hogy hogy fogok egyedül boldogulni vele, de higyjétek el, azzal nem lenne gond.. munkám is van/lesz, tehát meg tudnék neki adni mindent..azért ez a 2. bajom, hogy így komolyan venne-e valaki.. tessék, tudjátok az előzményeket..
2014. nov. 26. 13:21
 14/39 anonim ***** válasza:
21%

Lyányom, egy szingli, gyermektelen, normális férfinak nem te vagy az álma. Az oroszlán sem neveli más kan kölykét. Nem mondom el, mit csinál vele, nézz NatGeo-t.

Elváltaknál, szintén gyerekeseknél lehet esélyed. Vagy olyanoknál, akik bűn rondák, vagy csórók, és emiatt 30 évesen még nem volt nőjük.

Lehet pasid, férjed is, de igencsak kompromisszumos megoldást kell keresned.

2014. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
82%
nem olvastam az eddigi hozzaszolasokat, de en azt javasolnam inkabb probald meg elsokorben helyrehiozni a mostanit...a 8 honapos baba meg nagyon pici, meg te magad sem vagy igazan onmagad a szules ota, az egesz hormonhaztartasod fel van borulva, hirtelen minden mas lett. Az en gyerekem 4 es fel eves es mostanra tertem maagmhoz...pedig 37 eves vagyok. mi is rengeteget veszekedtunk az elso evben, de valahogy tuleltuk. szerintem ez mindenhol rizikos, sokan szetmennek a gyerek szuletesi utanai elso par evben... ido kell mire az emberk felfogjak mi is tortent veluk, mit is jelent szulonek lenni.
2014. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
9%
Nem ertem. Van/lesz munkad, miert nem a babara concentralsz akkor, miert ne vele toltsd az idot, add neki a szereteteted, nem addig varni a kapcsolat befejezesere, mig nincs egy par a horizonton.
2014. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
71%

"nem látom rajta, hogy változtatna , ezért én sem fogok"


szoval mindketten arra vartok, hogy majd a masik elobb? igy nem fog menni...


egyebkent keresgelj elvalt 30asok kozott, olyan akinek szinten van mar gyereke, nagyobb esellyel fogad el gyerekes not. Legalabb munkad/kereseted van, amibol el tudod majd tartani magad ha kulonvaltok? Mert ha a gyerektartasra szamitasz, az arra nem eleg, max a gyerekkel kapcsolatos dolgok egy reszere.

2014. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
írtam fentebb, hogy van keresetem amiből el fogom tudni tartani..
2014. nov. 26. 13:26
 19/39 anonim ***** válasza:
71%

Egyelőre egyedül kellene megpróbálni. Addig nincs sor értelme másik kapcsolatban gondolkozni, amíg saját magaddal nem vagy tisztában.

A mostanit zárd le, kicsit alakítsd ki a saját életed érzelmi függés nélkül és utána kezdj bele a párkeresésbe.


Amúgy rengeteg olyan kapcsolat van, ahol a nőnek már van gyereke, ez önmagában nem hátráltató tényező.

2014. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
91%
Szia!! Én is egyedül neveltem a lányom, az Apja kíváncsi sem volt rá soha. Másfél éves volt amikor egy jól szituált, gyermektelen korombeli férfival egymásba szerettünk. Szerintem még jóképű is de persze ez ízlés kérdése. Ennek két éve, azóta a férjem lett és közös gyermeket tervezünk. Szülés után igencsak szépen összekaptam magam, a sok gyermektelen huszonéves csaj megirigyelhetett. De nekem ez elégtétel volt, pontosan a sok előítélet miatt amit kapsz is itt bőven. Válogathattam a pasik közül, pedig sosem titkoltam, hogy már van gyermekem. A férjem annyira szereti a lányom hogy sokszor még én is meglepődöm, mintha a sajátja lenne. Én most 31 éves vagyok, te 22. Szerinted? Gyerünk, hajrá!
2014. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!