Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválni csak, hogy anyagilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválni csak, hogy anyagilag jobban járjunk?

Figyelt kérdés

Férjem keresetének 50%-a letiltás, így havi 60 ezret kap kézhez.

Én csak GYES-t és családit kapok, albérletben rettentő szegényesen élünk, ha a család nem segítene, nem is tudom, hogy mi lenne velünk.

Az jutott eszembe, ha papíron elválnánk (párom nem ide van bejelentkezve állandó lakcímre), akkor 50% helyett csak 30%-ot vonnának a fizetéséből és 20% gyerektartás az én számlámra jönne, így nem kellene nyomorognunk.


Van, aki megcsinálta ezt?

Vannak buktatói?


2014. okt. 22. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm szülei is ezt csinálták. Papíron elváltak, de a gyakorlatban nem változott semmi. Ugyan úgy élnek mint addig, csak kicsit több pénz marad.
2014. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Most komolyan képesek lennétek elválni +(kevesebb mint)30 ezer forint miatt ?! Nem lenne egyszerűbb, ha te is elmennél dolgozni ?
2014. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Családi pótlék is több lenne. Szerintem sokan csinálják ezt.
2014. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint meg lehet ezt csinálni gyakorlatban is, ez nagyon jó hír.

Nagyon könnyű tanácsokat adni, hogy menjek el dolgozni, mintha magamtól ez nem jutott volna eszembe.... :((

2014. okt. 22. 19:32
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag van aki így jut helyhez a bölcsiben. Anyumék is gondolkoztak váláson, amikor be akarták vezetni azt a durva ingatlanadót. Ha elfelezték volna a házat 50-50 arányban, akkor nem kellett volna fizetni utána 100 ezres nagyságrendben évente. Csak ne verjétek nagy dobra, nehogy feldobjon érte valaki...
2014. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező mindent lehet amíg nem kapnak el.
2014. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!