Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan éltétek meg azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltétek meg azt, hogy másodjára sem sikerült? Másodjára is válás a vége..

Figyelt kérdés

A külvilág rosszindulatú megjegyzéseit hogy hagyjam figyelmen kívül? /anyám egész életében úgy élt hogy jaj mit szólnak mások, valószínűleg eltanultam tőle/

A szülőknek hogy mondtátok meg?

Hogy dolgozzam fel,hogy szegény gyerekeim....hogy magyarázzam el nekik, hogy csináljam hogy a lehető legkevesebbet sérülenek?

4 éve próbáljuk helyre hozni de mindig csak egyre rosszabb....


2014. szept. 25. 08:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ne szegyeld magad te legalabb megprobaltad.

A legtobb ember nem vallal felelosseget besz... es marad az elettarsi kapcsolatban.

Persze arrol senki nem pletykal vagy csovalja a fejet hany elettarsat fogyaszt el valaki.

A pasik sokszor jonek mennek 3-6 evente.

Semmivel sem vagy rosszabb mint akinek tobb hosszu kapcsolata volt.

Hazassag parti vagyok mert az ember igene legyen igen a neme pedig nem.

Az elettarsi kapcsolat pont a bizonytalan emberek langyos pocsolyaja akik meg sem probaljak elkotelezni magukat.

Fel a fejjel keress segitseget egy lelekesz pap stb szivessen segit nektek helyrehozni es uj alapokra epiteni a hazassagot.

2014. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem foglalkozni az emberekkel. Akik a te életeden csámcsognak, azért teszik, mert az övék unalmas :)

És persze az ilyen embereknek mindegy, mit csinálsz, bele fognak kötni. Engem például azért szednek rendre ízekre, mert négy komoly, együttélős kapcsolat után még mindig "képtelen voltam egy férfit is megfogni" - értsd: egyszer se házasodtam. Fordított esetben nyilván az lenne a hiba. Tudod, van sapka, nincs sapka :D

2014. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
másodszor is rosszul választottál. rossz ember ismerő vagy, vagy társ függő.nem tudsz egyedül meglenni, és az első adott pillanatban férjhez mész, és nem nézed meg hogy ki is ez az ember.
2014. okt. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolso aki ferjhez megy az tarsfuggo aki csak osszecokmokol az meg normalis.

Korcs egy tarsadalom ez

2014. okt. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!