Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan éltétek meg azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltétek meg azt, hogy másodjára sem sikerült? Másodjára is válás a vége..

Figyelt kérdés

A külvilág rosszindulatú megjegyzéseit hogy hagyjam figyelmen kívül? /anyám egész életében úgy élt hogy jaj mit szólnak mások, valószínűleg eltanultam tőle/

A szülőknek hogy mondtátok meg?

Hogy dolgozzam fel,hogy szegény gyerekeim....hogy magyarázzam el nekik, hogy csináljam hogy a lehető legkevesebbet sérülenek?

4 éve próbáljuk helyre hozni de mindig csak egyre rosszabb....


2014. szept. 25. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Másodjára? Vagyis már egyszer elváltatok és újra összejöttetek, vagy a második férjjel is válás a vége?
2014. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Második férjjel is válás a vége. :-(
2014. szept. 25. 08:56
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Hat, ha mar amsodjara is, akkor valoszinuleg benned van a hiba.
2014. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, hogy emiatt kizárólag te lehetnél a hibás, hiszen ez ugyanolyan, mint egy szakítás, az embernek kellenek tapasztalatok.:)


Tanulj ebből is, és építsd magad és az életeteket a gyerekekkel újjá!


27n

2014. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Én 4x mentem férjhez, és felnőtt nőként sosem érdekelt ki mit mond. Az én életem, és nem fogok úgy élni ahogy másoknak jó. 1 fiam van, neki sem kellett nagyon magyarázkodnom. Elmondtam, hogy miért döntöttünk a válás mellett, végül is ő is sokat látott, tapasztalt.

Hogy miképpen jutottam el a 4-dik férjemhez?

Az első házasságom volt a legszebb, legtökéletesebb, de sajnos 4 év boldog házasság után a férjem meghalt. A második házasságom csak alibi házasság volt. Egy gyerekkori jó barát aki meleg, végig velem volt a gyász idején, és támogatott, segített, hogy újra ember legyek, és ne élőhalott. Őt nyaggatták a szülei, rokonai, hogy miért nem nősül meg. Mivel annak idején a meleg téma nagyon is tabu volt, így megkért legyek az álneje, hogy a család lenyugodjon. Belementem, mert az egész csak papírról szólt. 2 évig voltunk házasok, majd jó barátként elváltunk. (még ma is jó barátok vagyunk, segítjük egymást) A harmadik férjem aki a fiam apja is egyben úgy gondolta, hogy neki istenadta joga van ahhoz, hogy egyszerre több nővel is éljen szexuális életet. Sajnos ezt is jóval az esküvő után tudtam meg. Egyszeri félrelépést még megbocsájtottam volna a gyerek érdekében , de azt már nem tudtam elfogadni, hogy a szeretőjének is gyereket csinált. Inkább kiléptem a házasságból. A negyedik férjem csodálatos ember..A fiam is imádja, és ő is szereti a fiamat. Lassan 6 éve vagyunk házasok, és még mindig harmonikus..

Persze nekem is voltam rokonaim akik szerint ez már durva, hogy valakinek 4 férje legyen... De a rokonok az egyik unokatestvéremet is kritizálják aki a 9-dik gyerekét szüli, hogy ez már durva egy kicsit...Ilyenek a rokonok. Egyik fülemen be a másikon ki..Még megmagyarázni sem érdemes nekik bármit is..

2014. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Én sehogy nem éltem még meg. Mindenesetre alaposabban meg kellene vizsgálnod magad, a választási szempontjaidat, az esetleges hiszékenységedet. Talán nem is vagy még jó emberismerő, sem magadat, sem a másikat nem tudod tárgyilagosan megítélni,hanem kizárólag pillanatnyi érzelmeidre hallgatsz. Sajnos a szerelem és a rózsaszín köd hamar elmúlik és ha a másikat csak sokára ismeri meg az ember, akkor ilyen dolgok származnak belőle. Pedig, nem kell hozzá sok idő, hogy az ember egy másikat jól kiismerjen, apró jelekből sok mindenre lehet következtetni.
2014. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek a kettessel. Ha már a második férjjel sem sikerült, akkor a fele a te hibád.
2014. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Vagy tul hamar hazasodsz, mikor meg nem ismered elegge a masikat es ezert nincs ideje kiderulnie hogy milyen ember, vagy tul gyorsan valsz (komoly ok nelkul), nem tudom melyik, de ketszer is egymas utan, az mar statisztikai hibahataron tul van.
2014. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4 ėve probàljàtok helyre hozzni de csak rosszabb??vagy csak az egyikfėl probàlja???mert ha mind 2 egy akarraton vagytok akkor miėrt nem tudtàtok helyre hozzni??? Biztosan mind 2 fėl hibàs es itt nem ujjal kell mutogatni egymàsra hogy csak te te vagy a hibàs.be kell làtni egymàs hibàit ės azon kell vàltoztatni !A probėlma gyökerėt kell megkeresni mikor ės hol kezdödött a problėma. Nem minden esetben a vàlàs a megoldàs.4 ėv tul sok idö *ėvekrol beszėlunk*hogy nem tudtàtok helyre hozzni a hàzassàgot. Az hogy ki mit gondol arrol hogy 2 hàzassàgbol is vàlàs lesz azt sz@rd màr le ,te ėleted ės ugy ėld ahogyan te jònak làtod,neked kell boldog lenni! Soha se mas embereknwk akarj megfelelni mert ettop csak szenvedni fogsz!2 hazassag nem olyan sok hogy azt mondjak uristen de gàz vagy:)!
2014. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tobbet nem mennek ferjhez.ebbol is latszik mennyire tul van. Misztifikalva a hazassag intezmenye,mikor a boldogito igent,az "orok" huseget akar 4szer is kimondhatod :D Fogalmam nincs miert eletcelja a noknek barkihez hozzamenni akivel jol elvannak.Mindenesetre ha gyerekeid vannak nem kellene tobbet ennek kitenni oket.Az en anyam 3x hazasodott akaratlanul is reszese voltunk ennek a hercehurcanak ,a naaaagy szerelemnek aztan 2 ev mulva a valasnak.talan ezert gondolom igy.
2014. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!