Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Baba után romlik a házasságunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baba után romlik a házasságunk. Hogy mentsem meg?

Figyelt kérdés
Több éve vagyunk együtt, van egy kisbabánk. Jött a baba, boldogság, aztán ő visszament dolgozni, azóta fáradt, feszültebb, és mindig azon aggódik, hogy elhagyom. Ez mindig így volt, mert szerinte én jobb nő vagyok mint ő pasi. Nem változtam, nem "golyóztam be" a szülés után, inkább úgy érzem fordítva történt. Azt mondja üres vagyok felé, ami igaz, mert kezdek besokallni. Itthon teszem a dolgom, ő is teszi a dolgát, de mint nő és férfi alig funkcionálunk. Egymásra alig marad időnk, semmi kikapcsolódás, semmi házasélet. Nincs is már kedvem hozzá, mert besokalltam az állandó rosszkedvétől/fáradtságától. Én ezeket őszintén elmondtam, mindent megbeszéltünk, de nem nagyon sikerült átbillenni. Időt kért, csak én már eléggé kivagyok ettől. Szeretnék visszatalálni hozzá, és családban nevelni a gyerekünket, de így nagyon nehéz, most nem azt az embert látom benne akit régen.
2014. szept. 24. 09:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Először is tekeredj le a gyerekedről, és törődj többet a férjeddel. Beleérteve a szexet is.
2014. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Rengeteg tippet-tanácsot adtunk Neked, de te mindenre csak "én-én-én"-el válaszoltál, hogy ezt miért nem, azt miért nem... hisz azt írtad változtatni szeretnél! lépj már kicsit túl a saját önsajnálatodon! ezzel kezdődik a változás hidd el! Írtunk jó tanácsokat, de neked nincs kedved, eleged van, nem tudod... akarsz változtatni, vagy végleg kiábrándultál? ezt döntsd el! Azzal, hogy tovább szidod a férjed, magad előtt is alázod, így persze, hogy nem tudsz felnézni rá! Azt írod sokat beszélgettek, és ő elmondta, neki a szex hiányzik, te meg juszt se adod meg neki, akkor mit vársz? de tényleg? átbeszélhetitek minden este,hogy miért egy határ sz.r a házasságotok, holott megvan a válasz rá... ő elmondta neked, mi hiányzik... mi lenne, ha megadnád neki, s utána már jogosan kérhetnél te is, hogy ő is tegyen kettőtökért... de most te akarsz változtatni, akkor ne a kifogásokat keresd!
2014. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 25. 22:01
 34/34 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy döntöttél? van változás?
2014. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!