Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elromlott a házasságunk kb 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsani 25 kérdése:

Elromlott a házasságunk kb 2 éve van két kicsi gyerekünk nem tudom mit tegyek mert a hugommal csalt meg. Mi legyen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Te nem tudod,hogy mi legyen???Kb vasvillára hánynám az egész bagázst férjestől,hugosól.Neked lökés kell,hogy el tudj válni ettől a szemét embertől? De talán a tesód a nagyobb dög.
2014. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
De várj már! Két éve csalt meg a húgoddal? Vagy rosszul éltetek és ez friss történés?
2014. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Atyaég, mi az, h nem tudod, h mit tegyél? A holdig rúgnám fel mind a kettőt.

Ne legyél balek, és ne sajnáltasd magad. Én nem vagyok válás párti, alapból azt mondom, egy megcsalást is túl lehet élni, de ez túlmegy minden határon.

2014. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Hát ha csak egyszer tette meg... Lehet veled is gond van ha hanyagolod őt... Beszéljétek meg először...

Én is majdnem lefeküdtem a volt feleségem húgával, de inkább elváltam az gerincesebb megoldás.

2014. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Amit eddig vagyis semmit. csaldban marad :)
2014. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

A döntéshez több dolgot kell mérlegelni, amiket nem írtál meg. A gyerekek érdekében mielőtt szót fogadsz az egyik hasznos válaszolónak és vasvillával nekimész mindenkinek- talán nem ártana végiggondolni, hogy hogyan tovább érzelmileg, anyagilag.

Hozzám ebben az esetben közelebb állna a válás, mint a megbocsátás, de hangsúlyozom, ez én vagyok.


Első felindulásból, dühből NE hozz döntést és a verekedés, megtorlás, bosszú NEM hozza helyre a dolgokat.

Gondold végig magadban, vagy írd össze, hogy miből, hol, hogyan tudnál új életet kezdeni a 2 gyermekeddel együtt, ha így döntenél.

Kire számíthatnál, mennyiből tudnád kihozni az alapvető költségeket (rezsi, étkezés, esetleges lakbér, ha mennetek kell, gyerekek bölcsije-ovija vagy pelenkája, gyógyszere, ha még kicsik). Majd vedd számba, hogy ehhez mennyi fix bevételed lenne (kezdetben egyedül, később kalkulálhatsz a férj által fizetett tartásdíjjal stb.)


Nagyon sajnálom a helyzetedet, de jusson eszedbe minden döntésedben, hogy nő is vagy, de ANYA is- dönts megfontoltan, a körülményeket alaposan mérlegelve és még ebben a szennyes történetben is méltósággal, a lehető legtöbb nyugalommal.

Nem törhetsz össze, a kicsiknek a lehető legnyugodtabb, legszeretőbb anyára van szükségük most is.


Minden jót: egy édesanya

2014. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Micsoda ocsmány emberek vannak, kérdezõ 2 évvel ezelõtt milyen kapcsolat volt közöttetek?Ha akkor rossz volt a kapcsolat, akkor meg kell hoznod a döntésedet, hogy maradj vagy mész.Egyáltalán ki volt a kezdeményezõ, nem lehet a hugod kinálta fel magát, a férjed meg kapott rajta?
2014. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 marcsi1978 ***** válasza:
81%
nem azt írta a kérdező hogy 2 éve csalja a párja hanem szerintem azt hogy 2 éve romlott meg a házassága. el sem tudnám ezt képzelni hogy ilyesmi velem vagy bárkivel megtörténhet!
2014. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

A 6-os válaszoló nagyon korrekt, fogadd meg a tanácsát. Ritka az ilyen értelmes és segítő hozzászólás, de ez nagyon rendben van.


A hugoddal milyen a kapcsolatod? Neki megbocsátottál? Kérte egyáltalán a bocsánatodat, megbánta a dolgot?

2014. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Ja, és a férjed hogy áll hozzá? Látsz rajta megbánást, mindent megtesz, hogy helyrehozza, vagy lesz*rja az egészet?
2014. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!